2733
2734
عنوان

از شوهرم دلخورم لطفا راهنماییم کنید😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2644 بازدید | 91 پست
آره همین که چندساعت میشینه حرف میزنه یعنی دوست داره مواقفم...ولی ندارم از این نکات توی زندگیم ندارم

شاید از بچگی اونجوری بزرگ شده درست میشه اجوم..وقتی میاد بهش بگو مثلا امروز ایقد خسته شدم همش سرپا بودم غذا درست کردم و اینا فقط بخاطر تو چون خیلی دوست دارم اونم در جواب میگه منم دوست دارم دیگه..یا خاست بره بیرون بگو یادت نره دوست دارما اونم میگه منم دوست دارم  ایقد بگو تا عادت کنه..

مهربان باش اما احمق نه..👣

حالابازم خوبه حقو میده به تو

شوهرمن ک همش میگه حق بامنه مقصرم تویی😲😬😏

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرت در عمل محبتو علاقشو نشون میده اگه قدرشو ندونی همینم کمتر میشه

سعی کن فانتزی هاتو کمتر کنی و وقتی محبتشو توی کارایی که انجام میده ببینی و ازش تعریف کنی 

اونم کم کم بیشتر نشون میده و حرفا و کادو گرفتناش بیشتر میشه 

ولی با تشویق نه اعتراض و دلخوری

خوشبحالت که تو راه نمیبینه گل بخره واست... ما تو حیاط خونمون گل داریم میگم وقتی میای یکی بچینی بیاری ...

😂😂😂😂واقعا این خواستته....شوهرم اگه باشه میگه. گل رو شاخه اش قشنگه خانوم گل مهربونم

2731
متاسفانه تو کشورم همه فکر میکنن مرد تشنه محبته..با اینکه زن اینقدر محبت میکنه..کسی توجهی ب خواسته زن ...

این همه حرف زدم کسی نگفت حق داری توام از صبح توی آشپزخونه ای توام کارای خونه رو انجام میدی خرید میکنی و غیره حق داری محبت دلت بخواد همه گفتن رویایی و فانتزی...من به عنوان یه زن فقط باید محبت کنم و آرامش بدم و هیچی دریافت نکنم البته چرا چند نفرم گفتن همین که فحش نمیده خوبه

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘

من دوست صمیمیم بعد ۱۰ سال زندگی مشترک بخاطر همین بی توجهی و بی محبتی شوهرش ازش جداشد، نگید بعد چند سال درست میشه یا عادت میکنی، آدمیزاد بدون محبت دیدن می میره ، استارتر منم یه جورایی مشکل شما رو دارم و برای من بعد چند سال بوجود اومد ولی شما اول راهی نباید الان بهت بی توجه باشه

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2738
شوهرت در عمل محبتو علاقشو نشون میده اگه قدرشو ندونی همینم کمتر میشه سعی کن فانتزی هاتو کمتر کنی و و ...

رفتم این راهو تهش چیزی نبوده 

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘
من دوست صمیمیم بعد ۱۰ سال زندگی مشترک بخاطر همین بی توجهی و بی محبتی شوهرش ازش جداشد، نگید بعد چند س ...

دوستت بچه داشت 

این همه حرف زدم کسی نگفت حق داری توام از صبح توی آشپزخونه ای توام کارای خونه رو انجام میدی خرید میکن ...

مشکلت میدونی چیه ....تو همش. خودت وقف شوهرت میکنی همش نقش مادر بازی میکنی .....الان بهتره بری یه خورده به خودت برسی با دوستات بعضی اوقات معاشرت کنی یه کار هنری را شروع کنی

متاسفانه تو کشورم همه فکر میکنن مرد تشنه محبته..با اینکه زن اینقدر محبت میکنه..کسی توجهی ب خواسته زن ...

دقیقا همینه که می گی، خوب زن هم باید محبت ببینه که بتونه مردشو سیراب محبت کنه، همه چیز دوطرفست

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
شاید از بچگی اونجوری بزرگ شده درست میشه اجوم..وقتی میاد بهش بگو مثلا امروز ایقد خسته شدم همش سرپا بو ...

گفتم همیشه من میگم و میگه 

دوستت بچه داشت 

نه، چون نداشت راحت تصمیم گرفت، بااینکه شوهرش از هرنظر آدم درست و خوبی بود ولی من بهش حق میدم

بلدش نیستم راستش هرکاری کردم الآن دیگه خسته ام از اینکه از راه دیگه وارد شم احساس میکنم دارم اذیتش م ...

خسته نشو بلاخره جواب میگیری اگه بتونی لِم شوهرتو بدست بیاری اونوقت۶هیچ جلویی!!!بعدشم خسته بشی و بگی نمیشه خودت از زندگیت بیشتر زده میشی و خدایی نکرده بعدا پشیمون میشی

خواهی که جهان در کف اقبال تو‌باشد👑                                   خواهان کسی باش که خواهان تو‌باشد👩‍❤️‍👨
2706