2733
2739
عنوان

از شوهرم دلخورم لطفا راهنماییم کنید😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2644 بازدید | 91 پست
ب نظر من شما رویایی فکر میکنی اکثر مردا همینن اون همه نکات مثبت داره بعد شما میخای بخاطر همچی چیز حا ...

تمرین و تکرار تا کی بارها گفتم بارها خواستم هزاربار با مهربونی خواستم با عصبانیت خواستم با گفتمان خواستم ولی فقط لحظه ای هست و حداکثر تا چندروز،محبت به همسر از واجبات زندگیه زناشویی هست

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘
تمرین و تکرار تا کی بارها گفتم بارها خواستم هزاربار با مهربونی خواستم با عصبانیت خواستم با گفتمان خو ...

درک میکنم ولی با این اوضاع اقتصادی با این گرونیا مرد بودن کار سختیه.شما خودتم خیلی عصبی عجول و زود رنجی.خیلیم نکته ای فکر میکنی....

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تمرین و تکرار تا کی بارها گفتم بارها خواستم هزاربار با مهربونی خواستم با عصبانیت خواستم با گفتمان خو ...

واسه این چیزا زندگیتو بهم نریز به خوبیاش فکر کن

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
وا...چه ملوسی تو ...مگه مرد از این اداها جمع میکنه ...بعد از یه مدت از این همه بهونه گیری خسته میشه ...

اینایی که نوشتم برای هر روز زندگیم نیست یه خواسته ی کلی هست نه اینکه صبح تا شب دلم بخواد بگه دوست دارم...من خواسته های کلی خودم رو گفتم که برآورده نمیشه...

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘
2731
خیلی فانتزی به زندگی مشترک نگاه میکنی

فانتزی نیست عزیز دلم یه خورده احساساتی هستن انگار و‌خوب اینم‌واسه یه خانوم‌طبیعه😪

الان که دارم این امضا رو یاد داشت میکنم .مثل یه تیکه کاغذ که تو آسمون سردرگم هست وباد  باخودش این ور اون جا به جاش می‌کنه شدم ....یه آدم کاملا سردرگم که نمیدونه کجای زندگیش هست و از زندگی چی میخواد یه بار عاشق و یه بار فارغ یه بار عاشق درس و پیشرفت یه بار حالش از هرچی درسه و کتابه بهم میخوره واین وسط نگران عمر و جوانی هست که داره از دست می‌ره....نمی‌دونم باید چیکار کنم و ازکجا شروع کنم ‌‌ولی اینو خوب می‌دونم که باید شروع کنم من آدم ساکن بودم نیستم باید پیشرفت کنم فعلا هدفمو گذاشتن روی گرفتن لیسانس می‌دونم که میشه راهی طولانی در پیش دارم ولی میشه که بشه اینو مطمعنم اگر تا اینجا اومدی ازت خواهش میکنم واسه م دعا کن 🥰۱۴۰۰/۱۰/۰۱
فانتزی نیست عزیز دلم یه خورده احساساتی هستن انگار و‌خوب اینم‌واسه یه خانوم‌طبیعه😪

نظر من این بود.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

والا بعضی ها همون لحظه و همون چند روز هم مهربون نیستن ....چه انتظاری داری همش محبت کنه ...در ضمن محبت محبت میاره ...به خانواده همسرت توجه کن ناخوداگاه همسرت مهربون تر میشه وقتی میبینه نسبت به خانوادش رفتار محبت امیز داری ...الکی هم نباشه بدون هیچ چشم داشتی محبت کن 

2738
یعنی باید به گور برو احساس میکردم فقط همسر من اینطوره فکرمیکردم همه جور دیگه هستن گل میخرن حداقل روز ...

کی. گفته مثلا شوهر. من.....اصلا برام گل نمیخره اصلا همش من میگم گل بخر نمیخره😂😂😂میگه گل حراب میشه...روز زن هیچی تا حالا نخرید چون میدونم پول نداره الان دستش نیست .....بعدادجبران میکنه....وقتی پول دستش بیاد حسابی خرج میکنه.....اما مثه شوهرتو هستش.....منم اویل سرش غر میزدم ولی الان دیگه نه .....چون شرایط اقتصادی الان همه بده باید مراعات کنیم

اینایی که نوشتم برای هر روز زندگیم نیست یه خواسته ی کلی هست نه اینکه صبح تا شب دلم بخواد بگه دوست دا ...

عزیزم خواسته های کلی شما رو فقط مردای تو قصه برآورده می کنن...هیچ مردی این طوری که شما می خوای نیست ...قدر شوهرت رو بدون و رفتارت رو عوض کن تا کار به جایی نرسیده که احساس کنه با یه دختر بچه غر غر و و قهر قهر و ازدواج کرده و دلش هوای یه زن عاقل و جا افتاده رو بکنه ...نصیحت خواهرانه بود

گلم آخه زندگی این نیس اینایی که گفتی تو فیلم هست الان مردها انقدر دغدغه دارن که به اینا فکر نمیکنن

پس گناهه خانوما چیه .....

به غیرازهمسرادم 

کی‌میتونه نیازاشو‌برطرف کنه😔(نیازروحی)

الان که دارم این امضا رو یاد داشت میکنم .مثل یه تیکه کاغذ که تو آسمون سردرگم هست وباد  باخودش این ور اون جا به جاش می‌کنه شدم ....یه آدم کاملا سردرگم که نمیدونه کجای زندگیش هست و از زندگی چی میخواد یه بار عاشق و یه بار فارغ یه بار عاشق درس و پیشرفت یه بار حالش از هرچی درسه و کتابه بهم میخوره واین وسط نگران عمر و جوانی هست که داره از دست می‌ره....نمی‌دونم باید چیکار کنم و ازکجا شروع کنم ‌‌ولی اینو خوب می‌دونم که باید شروع کنم من آدم ساکن بودم نیستم باید پیشرفت کنم فعلا هدفمو گذاشتن روی گرفتن لیسانس می‌دونم که میشه راهی طولانی در پیش دارم ولی میشه که بشه اینو مطمعنم اگر تا اینجا اومدی ازت خواهش میکنم واسه م دعا کن 🥰۱۴۰۰/۱۰/۰۱
رفتار خودم با همسرم همیشه همینطوری که دلم میخواد باهام رفتار کنه بوده...

رمان زیاد میخونی نه

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!
زیادی حساسی ...بر اعصابت هم مسلط باش .ااصلا تو ان جمع تو چیکار داشتی توپو شوهرت میده به برادرزداش یا ...

همه بهش میگفتن توپ رو بده به بچه منم دیدم سر یه توپ داره دعوا میشه گفتم توپ رو بده ولش کن...بگذریم...همیشه براش  آرامش ایجاد کردم وقتی میاد همه کار براش انجام میدم براش کم نمیزارم فقط خواسته های خودم رو گفتم و این معنیش نیست که خواسته ها ی همسرم رو رفع نمیکنم حتی همیشه میگه تو خیلی خوبی من نمیتونم این همه خوبی رو جبران کنم...

2706