2726

سلام

یک سال و نیم هست عروسی کردیم قبلش حدود یک سال نامزد بودیم همسرم آدم خوبیه اهل هیچ کثافت کاری نیست لب به سیگارم نمی زنه فحش نمیده و گاهی اوقات که خسته نباشه کمکم میکنه...

ولی نقاط منفیش که باعث آزارم میشه بی توجهی های ناخواستش هست...

بدون اینکه به این فکر کنه با این بی توجهی هاش چقدر داغونم میکنه به رفتارش ادامه میده...

دلم میخواد گاهی برام گل بخره گاهی غافلگیرم کنه گاهی یهو بیاد آشپزخونه بگه دوست دارم گاهی برام هدیه بخره...

بهش میگم میشه لطفا کنار اسمم یه جان اضافه کنی و اونجوری صدام بزنی میگه باشه ولی گاهی فراموش میکنه و بیرون از خونه ام میگه خجالت می کشم...

همسرم مرد خوبیه ولی من ناراحت میشم از اینکه تا ولش میکنم میره توی گوشیش و اون توجهی به ناراحتیم نداره...

چندروز دعوای بدی داشتیم وقتی به حالت قهر رفتم اتاق عصبانی شد که چرا من هرکاری برات میکنم و تو آخرش یه چیزی درمیاری که ناراحت شی گفت من چه بدبختم من حس خوشبختی نمیکنم همش دعوا و همینطور ادامه داد...

فرداش اونقدر بحث کردیم که کارمون به حرف از جدایی رسید بماند که این بحث به کوچه خیابونم کشونده شد چمدونم رو بسته بودم و داشتم میرفتم...

گرچه وقتی آشتی کردیم گفت خیلی خسته بودم به خاطر اون نفهمیدم چی میگم قول میدم دیگه ناراحتت نکنم و غیره...

دوباره همین دیشب سره یه توپ با برادرزادش لج کرد و مثلا میخواست تنبیهش کنه منم گفتم ولش کن توپ رو بده برادرزادش اونقدر بی ادب بود هی داد و بیداد میکرد منم اعصابم خورد میشد ولی همسرم اصلا به حرفم گوش نداد و جلوی چشم ۱۰نفر بهم بی توجهی کرد دستش رو گرفتم که توپ رو ازش بگیرم ولی بهم نداد خیلی بهم برخورد که به حرفم گوش نداد یاد دعوامون افتادم یاد قولی که داده بود و دلم شکست گرچه بازم بعدش گفت حق با تو بود باید توپ رو بهت میدادم ولی میخواستم تنبیهش کنم...

احساس کردم وقتی بچه دار شیم چقدر مشکلاتمون بیشتر خواهد شد...

اذیتم از اینکه همش من ناراحت بشم همش بگه حق با تو هست و بعد باز همون آش و همون کاسه... نسبت به زندگیم سرد شدم و الآن یه مرده ی متحرکم...

حدود ۲سال ونیم هست من اینطوری زندگی میکنم و از آیندم میترسم خیلی میترسم...

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

🤔🤔🤔 چن سالته مگه

حتماااااااا بخونید💕💕💜💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
خیلی فانتزی به زندگی مشترک نگاه میکنی

رفتار خودم با همسرم همیشه همینطوری که دلم میخواد باهام رفتار کنه بوده...

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘

خیلی خودتو داری اذیت میکنی منم اوایل دقیقا همینجوری بودم و ناراحت از بی توجهیش...ولی الان بعد از گذشت سالها جوری شده ک اصلا نمیتونه ازم جدا شه و جفتمون احساس خوشبختی زیادی داریم...ببین مردا مث ما زنا نیستن که بخونن الان تو ذهن ما چ میگذره و بلد نیستن رمانتیک طور رفتار کنن همیشه....زیاد ب جزییات توجه نکن...عشق بده حتما عشق خواهی گرفت

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست

عزیرم مرده وهزار گرفتاری نباید دم به دیقه تو فاز عزیزم واینا باشی که من حتی شوهرم وقتی اعصبانی یا حوصله نداره دور برش نمیرم چه برسه به عزیزم وجانم ودوستت دارم و....

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

اینجوری ک تو

توی رویا زندگی میکنی جدا شو بزار پسر مردم ی نفس راحت بکشه با یکی دیگ ازدواج کنه حداقل بفهمه زندگی یعنی چی

ببینمت تو رو 🥴                                                               دیدمت برو 😒
رفتار خودم با همسرم همیشه همینطوری که دلم میخواد باهام رفتار کنه بوده...

قرار نیست مردها مثل ما باشین و اینکه تو بخاطر این چیزا جمع کنی بری خیلی عجیب به نظر میاد

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

بهش بگو چی میخوای ولی با لحن خوب 

مثلا بگو عزیزم دوس دارم امروز که برمیگردی یه شاخه گلم از دست عشقم بگیرم...

🌸اللهم عجل لولیک الفرج🌸 زیاد به خوشبختی دیگران تو دنیای مجازی غبطه نخورین😉عاشق خودت باش تا بقیه هم دوست داشته باشن:))
عزیرم مرده وهزار گرفتاری نباید دم به دیقه تو فاز عزیزم واینا باشی که من حتی شوهرم وقتی اعصبانی یا حو ...

از اون لحاظ که درگیر مشکلات کاری باشه نیست و اگه باشه اون وقتا باهاش همراهی میکنم ولی خب ناگفته نمونه کارش سخته و از ساعت ۴صبح میره تا ۴ غروب

زیادی خودتو اذیت می کنی سخت نگیر 

پسری که اهل کثافت کاری نباشه کم پیدا میشه 

قدر زندگیتو بدون 

اگر مشکلات منو داشتی چی کار می کردی عزیزم؟ سخت نگیر، به قول دوستمون عشق بده عشق می گیری، این حرفو می زنم چون شوهر سالمی داری 

بهش غشق بده اونم یاد می گیره عشق بده و غافل گیر کنه 

2706