2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهره من که پرسنل بیمارستانه 

من چی بگم😭😭😭😭😭😭😭

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم

با من چگونه ایی خواهر بکی از همکارای شوهرم رفته تو قرنطینه 😥😥

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷

ترس چیزی عوض نمیکنه این ویروس ۹۸درصدمردم ا، بگیرن خوب میشن . درصدکشندگیش ۲ درصد حتی از انفولانزا هم کمتر، ولی چیزی که نگران کننده هست راجع بخش اینکه ک اولا اگ کسی مبتلاشه تادوهفته علائمی نداره و در این مدت میتونه بقیه رو الوده کنه چون ظاهرا سالم ، و اینک برخلاف خیلی از ویروس هاکه  چنددقیقه بیشتر بیرون بدن زنده نیستند تا چندساعت روی سطوح مختلف زنده میمونه ، پس بهترین کاراینک بهداشت رعایت کتیم تا از پخش شدنش جلوگیری کنیم هرچی کمتر پخش شه کنترلش راحتتر، ۹۸درصدمردم اگ بگیرن خوب میشن هرچندممکن دوره بیماری سختی داشته باشن ، ترس چیزی حل نمیکنه بهداشت رعایت کنین و سیستم ایمنی تون باخوردن سیر وعسل ومیوه و سبزیجات قوی کنین 

2706