2733
2734

سلام دوستان.من یه ماهه پریم عقب افتاده.طبیعیه وواسه من زیاد اتفاق میوفته.منتهی این بار شدید درد دارم.توناحیه تخمدونهام.الان بعد یه ماه گذشتن از موعدم بی بی زدم.ی هاله  خیلی خیلی کم رنگ هست.که بانور چراغ موبایلم معلوم میشه.من قبل استفاده از بی بی دقت نکرده بودم که مثلا بانور جراغ موبایل وتمرکز هاله ای روی بی بی دیده میشه یانه.الان این هاله خیلی کمرنگه.ایا از اول،قبل استفاده بوده این هاله یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام.چه جالب منم صبح زودبیدار شدم واسه تست بی بی چک فکرکنم شما بارداری چون خودم چنین تجریه ای داشتم

من تحمل نکردم واسه صبح.تستم رو دیشب زدم.چیزی تدیرم.ولی تست رو هم دور ننداختم.الان ک صبح بیدارشدم بانور موبایل و دقت دیدم که ی هاله خیلی کمرنگ هست.

هاله اگه حتی صورتی کمرنگ هم باشه بارداری

روی بیبی چک معمولی استفاده نشده هیچ خطی نیست

من گاها دیدم خانم ها عکس میذارن روی بعضیاش خط سفید هست که اون نشانگانه و بارداری نیس

اما اگه یکم صورتی هم باشه بارداری،انشاالله

Silenc says a lot more than you think 🤍
2738
من تحمل نکردم واسه صبح.تستم رو دیشب زدم.چیزی تدیرم.ولی تست رو هم دور ننداختم.الان ک صبح بیدارشدم بان ...

منم میخواستم دیشب بزن ولی تو خونه یکی بیشترتست نداشتم..ترجیح دادم صبح زود که ادرار غلیظتر هستش بزنم..انشالا که بارداری عزیزم 

هاله اگه حتی صورتی کمرنگ هم باشه بارداری روی بیبی چک معمولی استفاده نشده هیچ خطی نیست من گاها دیدم ...

خیلی کمرنگه.ولی به صورتی میزنه....مرسی از راهنماییت عزیزم.هرچی خدابخواد

منم میخواستم دیشب بزن ولی تو خونه یکی بیشترتست نداشتم..ترجیح دادم صبح زود که ادرار غلیظتر هستش بزنم. ...

خوب کردی عزیزم.ان شالله که هرچی خیرته برات پیش بیاد خواهری😙

ان‌شاءالله که بارداری التماس دعا،، برامنم دعاکن منم بچه داربشم 

عزیزم.ان شالله خدا دامنت روسبز کنه گلم.

من دوتا پسر دارم ولی هم من هم شوهرم باز دوست داریم بچه.شرایط مالی هم خیلی سخته واس همین گاهی شک میکنم ولی خدابزرگه...

2706