2733
2739

سلام اول صبح بود گفتم یه تاپیک بزنم واز همه کسایی ک تاپیکمو میبینن درخواست کنم ک برای ارزوهام دعا کنن منم برای تک تکتون ارزوی سلامتی خوشبختی و دنیا دنیا برکت و ثروت ونعمت و شادی ارزومندم 😘

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم

ان شاالله به وقت این اذان صبح خدا همه ارزوهات مهراجابت بزنه وزندگی همراه باشادی وارامش وخوشبختی داشته باشی🌹

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
ان شاالله به وقت این اذان صبح خدا همه ارزوهات مهراجابت بزنه وزندگی همراه باشادی وارامش وخوشبختی داشت ...

مرسی عزیزم از دعای خیرت انشالله خدا ب شما وخانوادتون سلامتی وتندرستی وخوشبختی بده

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاالله حاجاتت برآورده میشه منم دعا کن که محتاجم

حتماااااااا بخونید💕💕💜💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
2728