2726
عنوان

خانم های با سیاست بیاین

559 بازدید | 69 پست

بچه ها گوشی شوهرم ضبط مکالمه داره امشب تو گوشیش صدای حرف زدن با فروشنده هاشو گوش کردم. فروشنده های زیر دستش دخترن تاحالا هیچ کار اشتباهی نکرده ولی چند بار بخاطر رفتار خوبش با فروشنده ها ضربه خورده که پرو شدن و سواستفاده کردن ولی بازم امشب که صداهارو گوش دادم حرف زدنش از قبل صمیمانه تر شده به دختره با خنده میگفت خب جوون فردا چیکاره اید شیفت کیه کی به کیه ،یکی دیگشون هم گفته بود از فردا دیگه نمیام با خنده گفت خدا نکشتت دهن مارو سرویس کردی جوون حالا فردا بیا تا ببینم چی میشه.

جووون ینی چی.؟؟

بنظر صمیمیت خیلی زیاده

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چقدر وقیح و راحت😔چقدر شما ساده ای که اجازه دادی همسرت با چنتا دختر کار کنه... وقتی بستر خیانت و گناه فراهم باشه، نمیشه با سادگی و به صرف یه اعتماد کورکورانه، بیخیال شد... مراقب زندگیت بیشتر باش

2706