2737
2734

دخترم و تصمیم گرفتیم نفرستیم فعلا پیش دبستانی ش 

بعد من هزینه شهریه رو ماهانه میریزم 

امروز که مدیرش پیام داد شهریه واریز شه منم گفتم فعلا تصمیم داریم نفرستیم تا بعد عید 

که نوشت شهریه تعلق میگیره🙄🙄🙄

خیلی از بچه ها والدین شون پزشک هستن نگرانی نداره 

ربطش و نفهمیدم والا چه ربطی داره خب 

دکتر باشن کرونا نمیگیرن🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

منم خیلی مودبانه نوشتم وقتی قراره نیاد کلا بابت چه خدماتی باید شهریه پرداخت شه 

که گفت مثل مدرسه ست اگر نره باید پرداخت شه 

منم گفتم حضوری میام صحبت میکنم 

جالبه که تا الان هر چی غیبت م داشت شاید تو یه ماه سه هفته ش و نرفت ولی ریختم شهریه شو 

واقعا منطقی نیست. 

و نزدیک ۴۰۰ تومن وسایل ش ت  مهد ه 

خودم که نمیرم چون واقعا نمیتونم حقم و بگیرم ولی حتما همسرم و میفرستم 

نظر شما چیه راجع به این طرز برخورد ؟

بخاطر پول واقعا انتظار همچین جوابی و نداشتم 😒

هیچ

نده ببینیم مثلا چیکار باهات میکنن ؟؟؟

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

بفرست بره پولت حیف نشه شاید یه قانونایی دارن دیگه...... مثلا اگر بچه ی تو نمیومد من بچه ی دیگه ای رو پذیرش میکردم وشهریه شو هم میداد.... 

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

منطقش خیلی زیاد چرت بوده میگفتی ضمن اطلاعت عرص کنم که اولین کسایی که فوت کرد بر اثر کرونا پزشک بوده تو چین پس ربطی به شعل نداره ویروس نمیاد بگه واوووو این پزشکه خونش رنگی تره دورشیم ازش ...اره شوهرتو بفرست پول زوره مگه 😐

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

هرجا قانونی داره دیگه....مثلا من اگه یه ترم دانشگاه ثبت نام کرده باشم ولی نرم باید شهریه بدم.....وقتی جایی برای سالیانه ثبت نام میشه شهریه تعلق میگیره ولی جایی که ماهیانه هست کلا سیستمش نمیگیره دیگه

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...
2706