2733
2734
عنوان

میترسم سزارین کنم

276 بازدید | 20 پست

از کرونا میترسم یک ماه دیگه باید سزارین کنم اوضاع بدتر میشه میترسم بگیرم تو بیمارستان کاش طبیعی میشد زایمان کنم تو خونه میزایید م 

خدایا خستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فعلا همین یک هفته چقد شیوع پیدا کرده تا اون موقع خدا میدونه چی شده خیلی میترسم 

منم دوهفته دیگه موعدمه وموه تو می ترسم😢

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕
2731

تایه ماه دیگه گرمامیادکم میشه

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

کاری به کرونا ندارم‌ولی کاش ما هم قوی بودیم تو خونه طبیعی زایمان میکردیم مثل قدیمی ها.البته الانم خیلی از کشورهای اروپایی مثل هلند اگه اشتباه نکنم زایمان تو خونه دارن به همراه خانواده.اینجوری روحیه امون بهتر بود

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚
2738
خیلی میترسم میگن ادمایی که بدنشون ظعیفه میمیرن اخه بعد زایمان بدن خیلی ظعیفه میترسم بمیرم بچهام  ...

دورازجون این حرقاچیه

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
خیلی میترسم میگن ادمایی که بدنشون ظعیفه میمیرن اخه بعد زایمان بدن خیلی ظعیفه میترسم بمیرم بچهام  ...

خدا نکنه عزیزم ترس برادره مرگه تهرانی ؟کدوم بیمارستان میری؟

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕
2706