2733
2734
ن بده خیلی بده بدونی ک مامانت داره چقدر درد میکشه و هر لحظه و هر جا دردش رو حس کنی خیلی بده بدونی ز ...

تو رو خدا راستشو بهم بگو راجب حست به مامانم به خدا منم مثل توعم هرشب استرس مامانمو دارم 

ممنون

نیت کردی الان؟

چیکار کنم؟چی بگم گیج شدم خخخخ

این کاربری دست دو نفره...یکیش دوستم zara مجرد و علاف و بیکار🤣🤣🤣🤣.......یکی هم صاحب پروفایل.....قشنگ از نوع تاپیک ها مشخصه کی چی پرسیده😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره انشاالله تو سال جدید اتفاقات خوبی در انتظارت... خودم دارم ب جوری میشم با این حس لعنتی....سخته ...

عزيزم براى منم بگيد لطفا

اون كه دوسشدارم ببشتر دلتنگه ازين دورى يا من ؟ 

2731
تو رو خدا راستشو بهم بگو راجب حست به مامانم به خدا منم مثل توعم هرشب استرس مامانمو دارم 

خدایی نکرده زبونم لال سرطان داره؟

من مامانم کتف و شونش درد میکنه کلا دست راستش رو نمیتونه تکون بده انقد ک درد داره منم مدام عذاب میکشم

این کاربری دست دو نفره...یکیش دوستم zara مجرد و علاف و بیکار🤣🤣🤣🤣.......یکی هم صاحب پروفایل.....قشنگ از نوع تاپیک ها مشخصه کی چی پرسیده😁
عزيزم براى منم بگيد لطفا اون كه دوسشدارم ببشتر دلتنگه ازين دورى يا من ؟ 

قطعا تو دلتنگ تری اونم عذاب وجدان داره بابت رفتارش و پشیمون ولی خب انگار داره یکمم لذت میبره بدون تو ولی بازم جای خالیتو حس میکنه و شایدم تا عید برگرده سمتت

اگه آهت نگیرتش و کرونا اونو نکشه

ببینم واقعا آه کشیدی پشتش ناقلا؟

واى خدا  انشالله كه حالشون خوب بشه  خدا كمك كنه

مرسی گل من ممنونم بابت دعات خدا تورو هم حاجت روا کنخ

2738
خدایی نکرده زبونم لال سرطان داره؟ من مامانم کتف و شونش درد میکنه کلا دست راستش رو نمیتونه تکون بده ...

نه عزیزدلم یه بار سکته مغزی کرده حالا همین که استرس میگیره بازم حالش بد میشه منم خیلی میترسم

اره دیگه باید نیتمو بگم

اگه بگی بهتره چون هیچ حسی بهم دست نمیده الان خنثی شدم انگار 

قطعا تو دلتنگ تری اونم عذاب وجدان داره بابت رفتارش و پشیمون ولی خب انگار داره یکمم لذت میبره بدون تو ...

نه 

راستش باهم ارتباط هنوز نگرفتيم 

فقط دلتنگشم 

اونم روز اخر اومد ى نگاه كردو رفت 

اره دیگه باید نیتمو بگم

یکمشم بگی حله ها فقط موضوع نیت رو بگی مم بقیشو میگم بهت

نه  راستش باهم ارتباط هنوز نگرفتيم  فقط دلتنگشم  اونم روز اخر اومد ى نگاه كردو رفت ...

چ بد.... درکت میکنم...انشاالله اوصاع وقف مرادت بشه گلم دلم برات روشنخ

2706