2726
عنوان

تو این شرایط بودین چیکار میکردین

421 بازدید | 40 پست

اگه عروسی کرده باشین و پدرتون فوت شده باشه و مادرتون هم جز شما کسی رو نداشته باشه

مببردین پیش خودتون زندگی کنه؟

یا چی

کسیو میشناسین شرایطش اینجوری باشه 

چیکار کردن

نه

خیلی دیدم

مادر تنها زندگی کرده

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نه پیش خودم نمیبردم هرروز بهش سرمیزدم وکمکش میکردم تنهایی هم میتونه زندگی کنه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

من خواهرشوهرم با وجود سه تا پسر مادرش برد پیش خودش

البته پسراش کمک هزینه و خرید میدن ولی چون مادرش الزایمر داره فقط با دخترش کنار میاد و وابستس

خدای دیروز،خدای امروز و فرداهم هست ✌✌پس میگذره💪💪💪💪خدایا بهترینارو برای همه رقم بزن

منم ت عقدم پدر ندارم متاسفانه و مامانمم مصلما تنها میمونه با خاهر کوچیکم ک ۱۱ سالشه ولی من نمیبرم چون اصلا صلاح هبچ دختری نیس😊ولی هرررروز قسمت شه میام میبینمش

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

من مجردم و مادرم فوت کرده!یا ازدواجی میکنم که طرف قبول کنه پدرم با من زندگی کنه یا اصلا ازدواج نمیکنم!همچین تحفه ای هم نیست والا    

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2706