2726
عنوان

مادرشوهرم

1378 بازدید | 91 پست

بچه ها برادرشوهرم خونه ماست ، امشب مادرشوهرم زنگ زد حالش رو بپرسه که ازش پرسید شام چی خوردید ، برادرشوهرم گفت نرگس زحمت کشیده مرغ ترش درست کرده وااای مامان خیلی خوشمزه بود بگو واستون درست کنه حتما

مادرشوهرم هم از اونور هی داشت میگفت واااای قربون دستپختش بشم من و هی قربون و صدقه م رفت منم ذوق مرگ شدم 

لطفا فقط نکات خوب مادرشوهرتون رو بگید عزیزان

انرژی مثبت بدین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بنام خدا

کلی واسم خرج میکنه

تامااام😁

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

نکته مثبتش تمیز بودنش هست خونش مثل تازه عروساست ....تمام.

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

مادر شوهر منم خیلی خیلی خوبه.تو یه شهر دیگه با یه شاعت فاصله هست.حامله بودم یه بار مجبور شد بیاد خونم.خودش غذا دو روز درس کرده بود با خودشون آوردن که اذیت نشم.پیره فقط

2706