2703
2553
عنوان

حالم رو بهم زدید اه

| مشاهده متن کامل بحث + 1179 بازدید | 60 پست
چرا نمیتونم درک کنم حرفتونو ؟  خب بحران جدی هست  مردم نگرانن انقد عجیبه؟

من هم واقعا شما رو درک نمیکنم. بحران جدی هست اما دلیل نمیشه که یا شایعه پراکنی کنن. یا برای هرچیزی تاپیک بزنن. یا اطلاعات نادرست به مردم بدن. 

با کمی تحقیق راحت ادم به جواب میرسه. 

طرف مادرش مشکل قلب داره. باید بره چکاپ کنه. اجازه نمیده مادرشو ببرن پیش دکترش. از ترس کرونا. خوب ادم حسابی. مادر شما از کرونا نمیره مطمینا از مشکل قلبش میمیره . 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
اگه دلسوز بودن زودتر اطلاع رسانی میکردن.نه اینکه تا بیست و دو بهمن هیچ خبری از کرونا نبود .بعد یهو س ...

تا دیروز که گفتن از ۲۸۵ نفر تست گرفته شده

من همچین آماری رو ندیدم 

بعد هم موارد ابتلای ثابت شده مهمه نه صرفا مشکوک

البته این نظر منه

ملت ترسیدن من خودم هم آنفولانزا گرفتم الآن سه روزه تقریبا جایی نرفتم که کسی ازم نگیره بعضی وقتا استرس می گرفتم تو دلم می گفتم نکنه گرفتم از بس که هی همه جو میدن

دو سری دکتر رفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تا دیروز که گفتن از ۲۸۵ نفر تست گرفته شده من همچین آماری رو ندیدم  بعد هم موارد ابتلای ثابت ش ...

آمار اخیرو چک کن.گفتن هفتصدو خورده مشکوکن 

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!
قربون دهنت ، همه جای دنیا به کسایی هم که مبتلا شدن امید میدن و قوت قلب ، اونوقت هنوز نگرفته از استرس ...

اینجا برعکس کل دنیاست. هی باید به هم استرس بدیم. 

تازه از کارمون دفاع هم میکنیم میگیم داریم پیشگیری میکنیم 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2720
بابااینجاخیلی بزرگش کرذن انقدام خطرناک نیست

همین حرف رو به دوستم گفتم. باور کن یه طومار بلند بالا برام نوشت که تو اطلاعی از این بیماری نداری. و امروز شوهرم گفت دوتا از بچه های نمیدونم کی کی کرونت گرفتن. گفتم خوب ازمایش گرفتن ازشون؟ قرنطینه شدن؟ دیگه جوابم رو نداد، میگم خوب چیزی که نمیدونید واقعیه یا نه. چرا هی الکی بزرگش میکنید. 

سالانه بیش از ۷۰۰۰۰۰ نفر در جهان به دلیل سرطان معده می میرند . در ایران هر سال حدود ۸۰۰۰ نفر بین ۶۰ ...

ای قربونت بشم من. باور کن دهنم کج شد از بس اینها رو گفتم. اما کو گوش شنوا

2714
از بی فکر یه بعضی افراد که مردمو به ترسو‌وحشت انداختن  وگرنه اینقدر ام ترس نداره

دقیقا همینطوره. بخدا من به شوهرم ارامبخش دادم تا اروم شد. ولی امروز مجبورم کرد برم باز لا دکتر دخترم صحبت کنم. تا کاملا مطمئن بشیم که چیز خطرناکی نیست. باور کن. صدای دکتر رو ضبط کردم تا حرفهاشو مو به مو بشنوه و استرسش از بین بره

دقیقا همینطوره. بخدا من به شوهرم ارامبخش دادم تا اروم شد. ولی امروز مجبورم کرد برم باز لا دکتر دخترم ...

وای شوهرت از شوهر من حساستره که

یاد گرفتم که:  ۱-با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت باشد😏. ۲-با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند😕. ۳-از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را به او تقدیم کنند باز از من بیزار خواهدبود 😑. ۴-تنهایی را به بودن در جمعی که به ان تعلق ندارم ترجیح دهم👌👌
اگر هم نداشته باشه WHO  اعلام کرده در این زمینه از ایران حمایت می کنه الآن هم کلی کیت های تشخی ...

دقیقا حرف دل منو زدی. یه چزی یاد گرفتن هی میگن دلسوز نیست، و از این حرفها، ولی پای عمل که بیاد خودمون بی رحمتر میشیم

آره دیگه من دلم برای تاپیکهای جاری و مادر شوهر تنگ شده. حوصلم سر رفته خب

عزیزم. پس اینجا چکار میکنی. خدا رو شکر سایت پر از این بحث ها .

وای شوهرت از شوهر من حساستره که

حساسیت در مقابل شوهرم من یه واژه است بخدا کل اینرنت رو زیر و رو کرده تا ببینهی خوبه واسه پیشگیری از این بیماری، برای بچه امون رفته انواع مکمل های تقویتی گرفته که تو حالت عادی اصلا نیازی بهشون نداره. چون دختر من از لحاظ خورد و خوراک همه چیزش تامینه و تمام ویتامین های لازم واسه بدن رو دریافت میکنه و شش پاه یبار ازمایش کلی ازش میگیرم. 

سرفه میکرد. شوهر من حالات سرفه رو سریع تو نت سرچ میکرد. میومد به من میگفت کرونا هم همین علایم رو داره، دیگه دیشب سرش داد زدم گفتم بسه دیگه حالم را بهم زدی. این بچه هیچیش نیست. فقط یه آنفولانزا ساده گرفته 

امروز جرات نکرد چیزی بگه اما همش حواسش به حالات دخترمون بود😃

حساسیت در مقابل شوهرم من یه واژه است بخدا کل اینرنت رو زیر و رو کرده تا ببینهی خوبه واسه پیشگیری از ...

خداصبرت بده واقعا

یاد گرفتم که:  ۱-با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت باشد😏. ۲-با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند😕. ۳-از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را به او تقدیم کنند باز از من بیزار خواهدبود 😑. ۴-تنهایی را به بودن در جمعی که به ان تعلق ندارم ترجیح دهم👌👌
2706