2726
اوایل آپریل میاد،میشه تقریبا وسطای فروردین خودمون ،در بهترین حالت البته

نه این رو چین اعلام کرده. که معلوم نیست چقدر صحت داشته باشه و بعضیا میگن میخواد جو رو آروم کنه. متاسفانه چین به مدت دو ماه این بیماری رو مخفیکرد تا وضعیت هر روز بدتر از دیروز بشه، نمیشه بهش اعتماد کرد. سازمان جهانی بهداشت گفت اوایل تابستان 

انشاءالله  خدا کمکمون کنه و نگهدار خودمون و خانواده هامون باشه اون بنده خداهایی هم گرفتن دست خودشون که نبود و بیاید باهاشون مهربون تر باشین نه اینکه نزاریم تو بیمارستان نگهشون دارن اتفاقیه که ممکنه برای هرکس بیفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینکه حرف خوبی بود و متاسفانه احتمالا شایعه ست تا اول تابستون هم نمیاد

نه عزیزم این خبر شایعه نیست و  اینکه  در مان هم میشه چوون داروشو یافتن . اما تا تولیدش خیلی زمان هست

اما بعضیا  علم و صحبتای متخصصانم قبول ندارن، جزو دسته کتابسوزانن و میگن هفته بعد خوب میشیم چرا شایعخ میکنی. 

2728
عزیزم کشوری که شما هستی بیماری نیومده؟چون من پسر خالم اینا ونکوور هستن زنش پزشکه میگن چندمورد داشتن

فعلا اینجا چیزی اعلام نشده... اما من دیگه سفت و سخت رعایت میکنم

واقعا سازمان بهداشت جهانی گفته؟! چه خوب 

بله علم وحشتناک پیشرفت کرده و اروپا و امریکا بی نظیرن تو این زمینه. داروش پیدا شده... اما متاسفانه عرضه به بازار زمانبره.البته گرمای هوا هم شیوع بیماری رو  کاهش میده

من امشب به شوهرم میگم دیگه از این همه مشکل و غصه خوردن خسته شدم بیا از ایران بریم میگه فکر کردی رفتن به همین راحتیاست تازه غربت و نمیشه تحمل کرد ولی من برای آینده پسرم خیلی دوست دارم برم الان کلی پشیمونم چرا نرفتم پسرمو کانادا بدنیا بیارم بار مالیش می ارزید والا 

من امشب به شوهرم میگم دیگه از این همه مشکل و غصه خوردن خسته شدم بیا از ایران بریم میگه فکر کردی رفتن ...

اینجام درد سر داره. اما اگر تحصیلات خوب یا فن و هنری دارید و زبان خوبی هم دارید تلاشتون رو بکنید. می ارزه

البته اون پول خیلی خوب که بشه راحت اونجا زندگی کرد و رفاه کامل باشه رو نداریم با توجه به بی ارزش بود ...

اون که صد درصد. ولی اگه تخصص و زبان خوبی داشته باشید شغل می یابید و زندگی خوبی درست می کنید. چند ساله هستید؟ 

2706