2737
2734
عنوان

الهی بمیرم واسه بچم

507 بازدید | 14 پست

1سالشه.دخترم.از دیروز یکم سرفه میکنه و الان خابیده بینیش پره انگار.خواب راحت نداره.نگرانم.

کروما واسه بچها نیست مگه نه؟

یه دختر دارم که با 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه زیر هشت سال نمیگیره من نصف خانوادم پزشکن عزیزم اینو تایید میکنن نگران نباش

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟

نه گلم ثابت شده بچه ها کرونا نمیگیرن قربون خدا برم حداقل کمتر استرس میکشیم

وقتی پدری از دنیامیرود تکه ای از روح فرزندش را باخودش به زیرخاک میبرد .خیلی دلتنگتم پدر😢
2738
یعنی چی ولی هس

میگم ایشاالله ک چیزیش نباشه ی سرما خوردگی ساده باشه ولی شما برا پیشگیری ببرش دکتر. کرونا در همه سنین هس ولیسن بالاها بیشتر .امرو اخبار گف

میشه برای حال منم دعا کنید؟                   ❤ عااااااشققققققققتم تا ابد و یک روز❤                 

حالا همه که کرونا نمیگیرن که. من و پسرمم همون دو ان آنفلوانزا شدید سرما خوردیم و تب. و بدن درد داشتیم دکترم گفت ویروس جدیده  ولی خب بعدا متوجه شدیم سرما خودگی شدید بوده فقط

2706