2726

من مدتیه میگرن دارم از نوع شدید. 

هوا که سرد میشه یا کوچکترین بوی عطری حتی گلاب که بهم میخوره و سرو صدای محیط منو بهم میریزه. قسمت پیشونی و گوشها و پشت چشمها درد میگیره و حالت تهوع شدید و عرق سرد میکنم. سردردهای طولانی مدت 8 تا 12 ساعته دارم. 

خیلی دارو میخورم اما بهتر نمیشم. 

طب سنتی هم یکبار برای موهام رفتم و باعث شد بیشتر موهامو از دست بدم و بدتر شدم و میترسم که برا میگرن برم. 

الانم دارم با سردرد خیلی شدید تایپ میکنم. چشمهام باز نمیشن. 

شما چطور تسکین میدین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سریعا برو دکتر و نوار مغز بده و داروهایی که میده رو تا انتها و به صورت منظم استفاده کن. واقعا معحزه میکنه

من انقد میگرن شدید داشتم که سرم و سوزن میزدم و فشارم فوق العاده پایین میومد

2728

من با مسکن دوتا باهم میخورم عواملیم که تشدیدش میکنه از خودم دور میکنم بوی عطرو،سروصدا،غذاهای تند،گرما و سرمای زیاد،استرس و فشار عصبی باعث میشه عود کنه،نباشن زیاد سراغم نمیاد

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای

مامان من داره خیلی شدید

۳ماه یه بار دیسپورت تزریق میکنه

خداروشکر حالش خیلی بهتره😇😇😇

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

من بعد زایمان سردردام میگرنی شد.هیچ کاری نمیتونم بکنم همون لحظه واسه خودم یه پیروکسیکام میزنم بعد نیم ساعت خوب میشم.اگه نزنم تا ۴۸ ساعت درگیرشم

از آدم ها بت نسازید!خیانت است هم به خودتان ، هم به خودشان...
دپاکین میخورم..فلفل و ادویه جات و فست فود و سیر و پیاز اینا کلا ممنوع...

ادویه نمیخورم. فست فود هم سالهاست نخوردم. من صبحها اصلا با سردرد بیدار میشم. هنوز هیچی نشده انگار چشمهام میخواد دربیاد بیوفته زمین. 

منم دارم در عذابم 

دیگه اگه دیدم سرم درد نی کنه بستگی به حوصله ام داره داشته باشم تحنل می کنم نداشته باشم زود یه قرص ایستامینوفن کدیین می خورم از روش یه چایی می خورم که خوب نمی شم یک ساعت بعد تکرار می کنم می رم یه جا ساکت بدون نور کفه مرگمو می زارم اگه بدتر شدم حالت تهوع دست داد یه امپول دیکلوفناک می زنم با یه قرص ضد تهوع یا امپولش بعد میام جای ساکت و بدون نور کفه مرگمو می زارم  می کفم 

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕

واسه منم وحشتناک شده بود یه مدت رفتم متخصص اعصاب دو دوره مصرف کردم دارو ازون به بعد خفیف قبل پریودی میاد سراغم فقط تحمل میکنم

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
2706