2726

ما دو هفته پیش بیست دقیقه قایق سوار شدیم ۱۵۰ تومن، دیگه بگیر برو تا ته 😁😁

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ما دو هفته پیش بیست دقیقه قایق سوار شدیم ۱۵۰ تومن، دیگه بگیر برو تا ته 😁😁

رفت و برگشت و اقامت چنددر اومد؟

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
فکز کنم خونه بمونیم نوبتی از هم سواری بگیرم معقول تر باشه😂😂😂

🤣🤣🤣🤣 پرواز و دو شب هتل ۴ستاره با صبحانه، نفری حدوداً ۱۲۰۰، خرج شام و ناهار و خرید در پاساژها رو هم حساب کن

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
🤣🤣🤣🤣 پرواز و دو شب هتل ۴ستاره با صبحانه، نفری حدوداً ۱۲۰۰، خرج شام و ناهار و خرید در پاساژها رو ...

عه باز خوبه من دو به بالا حساب میکردم...

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
🤣🤣🤣🤣 پرواز و دو شب هتل ۴ستاره با صبحانه، نفری حدوداً ۱۲۰۰، خرج شام و ناهار و خرید در پاساژها رو ...

با طور رفته بودین؟

ما عید میخوایم بریمقطعا گرونتر میشه

با طور رفته بودین؟ ما عید میخوایم بریمقطعا گرونتر میشه

نه، تور گرونتر از اسنپ تریپ بود، خودمون از اسنپ تریپ پرواز و هتل جدا جدا گرفتیم

نه، تور گرونتر از اسنپ تریپ بود، خودمون از اسنپ تریپ پرواز و هتل جدا جدا گرفتیم

چه خوب عید چند میشه به نظرت؟