2733
2734
عنوان

امان از این شپش😖😷

| مشاهده متن کامل بحث + 2415 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چی میده؟

یادم نمیاد اما چندتا از اشناهامون که بچه هاشون شپش گرفتن بردن عطاری

و اینکه اینو یادت باشه شپش یه جا نمیمونه و منتقل میشه بچت رو مهد و اینا نبر کسی ازش نگیره مهمونی نبرش

خونت هم یه دور چک کن و اینا و تمیزش کن بالشتش هم عوض کن موهای خودت و شوهرتم چک کن

عزیزم فقط و فقط نفت به  اندازه ۷  ۸  ۱۰  قطره بریز کف سرش که به کل موهاش مالیده شه بعد با شونه مخصوص شونه بزن البته موهاش رو کوتاه کن  به مدت ی هفته روزی  ۵ دقیقه انجام بده و بعد باشامپو مخصوص بشور اومدی بیرون سشوار بکش خشک خشک کن 

2738

عزیزم اگه بتونی نفت پیدا کنی بزنی به سرش همش نابود میشه تو سر خواهرم افتاده بود هر کار کرد نرفت که نرفت بعد تو سر من اومد فقط یکبار نفت زدم چند دقیقه موند وقتی سرم سوزش گرفت رفتم حموم حسابی با شامپو شستم دیگه تا ابد از سرم رفت. البته بعداز چند روز سرم پوسته پوسته شد. نگران نباش موهام نریخت بعداز من خواهرم نفت زد اونم خوب شد سرش 

خدایا کمکم کن تا باحرفهام دلی رو نشکنم و عشقی رو به نفرت تبدیل نکنم 
چه شده است ای دوست

مهم نیست

استارتر جان من خیلی از شما عذرمیخوام که پست گذاشتم تو تاپیکت

الان پستمو پاک میکنم

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

منم گرفته بودم هرررر کاری کردم نرفت..سس..سرکه..شامپوی مخصوص..اسفند..اتو مو..موهامم کوتاه کردم هیچ فایده ای نداشت...تنها چیزی ک همون موقع اثر کردو دیگم هیچ ردی ازش ندیدم اکسیدان بود..ی رنگه مو خریدم رنگه موهای خودم..با اکسیدان ۹..کامل از بین رفت

2706