2737
2734
عنوان

بخاطر مریضیم شوهرم باهام قهر شده😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3179 بازدید | 97 پست
راس میگه اصولا شما خانما همیشه وهمه جا خوبین به شوهر بدبخت که میرسین یکی یکی درد وبیماریاتون عود می ...

مادر خدارو شکر فهمیدیم لال نیستی

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
به اون چرا رسید مگه چی میخواست؟ چه شوهرای بی درکی

رابطه میخواست خیر سرش .انقد بی درک و شعوره که اصلا نمیفهمه منم آدمم مریض میشم بی حوصله میشم فقط به فکر خودشه لعنتی .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂واااای خاله زنکو

خودشونو همه جا،جا میدن اینقد درک ندارن تو یه تاپیک زنانه چ غلطی میکنن😒😒😒

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
همین کار میکنم گفتم اگه من دروغ میگم انشاءالله سرت بیاد الان یه ساعته فقط فس فس میکنه😂😂😂

په گیرا بوده 😉😂

نزدیکه آخره ساله هر کی فکر میکنه کاری کردییا حرفی زده که منو ناراحت کرده بیاد بگه غلط کردم /:
2731
په گیرا بوده 😉😂

دلم خیلی شکست تو ماشین موقع برگشتن دید دارم گریه میکنم خواهرشوهرم پشت نشسته بود هیچی نگفت جلوی اون .فقط خودش اشکام پاک کرد همیشه وقتی مریض میشم همینه همش تیکه و کنایه که الکی میگی مریضم و اینا .همش میگم اگه یه روز من مریضی دائم بگیرم به شوهرم هیچ امیدی نیست چون تا رابطه براش برجاست باهام مهربونه 😭😭😭

دلم خیلی شکست تو ماشین موقع برگشتن دید دارم گریه میکنم خواهرشوهرم پشت نشسته بود هیچی نگفت جلوی اون . ...

شاید از ترسه زیادی اینجوری میگه 😐

غصه نخور بابا مردا همینن بنظرم خیلی خیلی بی محلش کن پروو شده خودش درست میشه اصلا مردا رو خاستی ادم کنی بی محلی کن حتما جواب میده

نزدیکه آخره ساله هر کی فکر میکنه کاری کردییا حرفی زده که منو ناراحت کرده بیاد بگه غلط کردم /:
2738
راس میگه اصولا شما خانما همیشه وهمه جا خوبین به شوهر بدبخت که میرسین یکی یکی درد وبیماریاتون عود می ...

خوشمزگی و خوش اخلاقی و کارکردن آقایون هم همیشه واسه بقیه است اخم و بداخلاقی و خستگیشون واسه خانمشون

.                                                                  
دلم خیلی شکست تو ماشین موقع برگشتن دید دارم گریه میکنم خواهرشوهرم پشت نشسته بود هیچی نگفت جلوی اون . ...

اصلا اینجور نیست من هم همین فکر میکردم دور از تو الان ۷سال بیمار کلیوی هستم مثل پروانه دورم میچرخه الان متوجه شدم که برا مردها رابطه خیلی مهمه اما همه چیز نیست

شاید از ترسه زیادی اینجوری میگه 😐 غصه نخور بابا مردا همینن بنظرم خیلی خیلی بی محلش کن پروو شده خود ...

نه بابا در این یه مورد رو این تاثیر نداره وقتی خوب باشم و هر شب هر شب نیازاش برآورده کنم دنیا رو هم بخوام بهم میده ولی وقتی مریص میشم آقا طلبکار هم میشه اصلا انگار مقصر منم منت هم میزاره سرم از این اخلاقش متنفرم اونقدر که بخدا اگه بچه نداشتم‌حتما ولش میکردم چون خیلی شخصیتم خورد میشه سر این یه کارش 😔😔

مال بازتوخوبه شوهرمن خودش تورابطه کم اورده بعدبجای این که من شاکی باشم اقاقهرکرده

چرا این مردا اینجوری شدن بخدا خستم این دو روزه فقط چشم پر از اشکه از بی توجهی هاش .آدم تو مریضی یکی رو میخواد که ازش مواظبت کنه تیمارش کنه قربون صدقش بره نه این که بهش بی محلی کنه تیکه و کنایه هم بارش کنه😭

2706