2737
2734

ايا حساسين به غذاخوردنشون؟من كه يه موقع هايي بدجور حساس ميشم بهم ميريزم تازگي هم مريض شد انتي بيوتيك ميخوره دكتر كفت وزنش ١٣كيلو باشه اما ١٢/٦٠٠ بود

اما دختر و پسر فرق داره رشدشون دخترا ظريف ترن بستگي به ژنتيك هم ميكن داره اما نسل جديد ميگن تغذيه مهم تره تا ژنتيك

بعد يهو از ٤سالگي رشد ميكنن الان تو اين سن خيلي وزن نميگيرن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گلم اصلا مقایسه نکن بدغذایی رو میشه حل کرد تنوع بده تزئین کن سرشو گرم کن میخوره

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
2738

باید مدام باهاش سروکله بزنی اعصاب فولادی میخاد بچه های بد غذارو غذا دادن ولی چند روز تمرکز کنی روش و سروکله بزنی باهاش به غذا میاد ولی گفتم دیگه اعصاب فولادین 😬😬😬😬😬

من پسرم مريض شد و از شير گرفتمش فيكس ٢ كيلو كم كرد ١٤ بود الان شده ١٢☹️

جدي مگه چند سالشه؟ اره بچه ها مريض بشن ناجوره شير چرا خب؟من كه شيرخشكش ميدم چون اصلا نميخوره بيداري

جدي مگه چند سالشه؟ اره بچه ها مريض بشن ناجوره شير چرا خب؟من كه شيرخشكش ميدم چون اصلا نميخوره بيداري

تازه دو سالش شده شير پاستوريزه ميدادم اسهال شد دكتر گفت قطعش كن بعدش لاغر شد الان شير نميخوره فقط كمي غذا

2706