2733
2734
عنوان

ازدواج

286 بازدید | 17 پست

بچه ها  یکی رو واقعا می‌خوام الان نزدیک دو ساله اما اون از وقتی فهمیده فرق کرده خب 

کلا خیلیییییییییییییییییییییییی 

پیچیده است 

حالا میخوام برای رسیدن بهش  شروع کنم به 

چله ها رو انجام بدم 

و اینکه مزار شهدایی که برا ازدواج هستند 

حالا سوالم اینکه این چله ها  فقط برای ازدواج است یا میشه ازدواج با شخص  خاصی رو. در نظر داشت ؟؟؟؟؟

برام دعا کنیدبه عشقمبرسم 😂 امضام مال خیلی وقت پیشه   بیایید بجای دعا برای رسیدن ب فردی ک نمیدونم آینده باهاش چجوربه دعا کنیم  زودتر بره گمشه از قلبمون بیرون 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واقعا جای تاسف داره 

الان یک لحظه فکر نمیکنی چرا عوض شده و این آدم کلن مناسب ازدواج نیست ..اونوقت میخوای چله بگیری 

همین شما 4 روز دیگه تاپیک میزنی شوهرم اخلاقش فلانه چه دعایی بخونم ..الان وقته دعا نیستااا وقته شناخته و چشم باز انتخاب کردن..احساسی نباشید ..ازدواج جدیه

2731

مزار شهدا واسه ازدواجه 🤔🤔🤔

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
واقعا جای تاسف داره  الان یک لحظه فکر نمیکنی چرا عوض شده و این آدم کلن مناسب ازدواج نیست ..اون ...

هم با عقلم هم با احساسم اونو میخوام 

بیاد منو بگیره قول میدم تایپیک نزنم خوبه؟؟

برام دعا کنیدبه عشقمبرسم 😂 امضام مال خیلی وقت پیشه   بیایید بجای دعا برای رسیدن ب فردی ک نمیدونم آینده باهاش چجوربه دعا کنیم  زودتر بره گمشه از قلبمون بیرون 
2738
هم با عقلم هم با احساسم اونو میخوام   بیاد منو بگیره قول میدم تایپیک نزنم خوبه؟؟

نه کمه قول بده پول کارت به کارت کنی به‌حساب نی نی سایتیا😂😂😂😂😂

آن روز ها گذشت و دگر آرزو مکن
کسی که بخاد با نذر و نیاز بیاد همون بهتر نیاد.من تجربه خوبی ندارم از این چیزا.فقط غرورم شکست و بازیچ ...

خب من هم شکسته تقریبا. تا از این بدتر نشده باید یه کاری کنم 

ولی من حاضر با دعا و نذر بیاد 

ولی بیاد  دله رفته عقلم هم میگه میاد

هم با عقلم هم با احساسم اونو میخوام   بیاد منو بگیره قول میدم تایپیک نزنم خوبه؟؟

همین یک جملت مشخصه که اصلا به تنها چیزی که فکر نکردی منطق هست ..از وقتی فهمیده دوسش داری فرق کرده ...مطمئنی نمیخواد دلسردت کنه که دست از سرش برداری ...غرور و حرمت نفس خیلی مهمه ها

امیرحسین نیست؟؟

امیر حسین کیه ؟؟؟

مزار شهدا واسه ازدواجه 🤔🤔🤔

هوم شهید تورجی زاده رو دربارهش سرچ کن 

خیلیا گفتند 

همین یک جملت مشخصه که اصلا به تنها چیزی که فکر نکردی منطق هست ..از وقتی فهمیده دوسش داری فرق کرده .. ...

چی بگم 

واقعا من کم آوردم مخم ترکیده خب 

می‌خوام این بشه همین 

2706