2737
2734

سلام دوستان شوهرم یکی دوماه میشه جلو بقیه خیلی حرفای زشت میزنه خیلی بی ادب شده همش رو زبونش فحش و کفرای خیلیییی بدیه انقدر بد ک نمیشه بگم همش بهش میگفتم رفیقای بدی پیدا کردی روت تاثیر میزارن میگفت نه مگ بچم رفیقم رو تاثیر بزاره اما الان خیلی بی ادب و بی تربیت شده خیلی عصابم خورده هنو باهاش حرف نزدم میخوام ب پدرش بگم راهنماییم کنه ببینم چیکارش کنم نظر شما چیه چی بهش بگم چیکارش کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خدا لعنتش کنه😠

شخصیتتو خوردمیکنه جلو دیگران...

پس یه فکر حسابی بکن واسه زندگیت

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2728
2738
روانش خسته هست تشویقش کنید برید مسافرت

ینی چی؟چش شده؟خیلیییییی بی تربیت سده ینی تو اجتماع ی حرکاتی انجام میده چند روز پیش تو مطب دکتری یجوری نشسته بود همه با تمسخر نگاش میکردن اصلا اینجوری نبود

ینی چی؟چش شده؟خیلیییییی بی تربیت سده ینی تو اجتماع ی حرکاتی انجام میده چند روز پیش تو مطب دکتری یجور ...

گفتم که از نظر روانی خسته هست و نیاز به استراحت داره تغذیه هم خیلی مهمه

«کاربر آقا هستم» 

دوستمون راست میگه از خستگیه کاره. برید مسافرت روحیش عوض شه. شوهر منم هروقت خستست ب زمینو زمان فحش میده. الانم تاپیکتو واسش خوندم کلی خندید. میگه ما مردا هممون شبیه همیم.

دوستمون راست میگه از خستگیه کاره. برید مسافرت روحیش عوض شه. شوهر منم هروقت خستست ب زمینو زمان فحش می ...

کاش فقط فحشو کفر بود حرفای +۱۸خیلی بدی میزنه خیلییی بد اصن من بهم برمیخوره،از شوهرت بپرس عزیزم ببینم این کارش دلیلش چیه بنظر خودم رفیقاشه اخه رفیقای جدیدش خیلییی بدن اوناهم تو جمع حرفای بد میزنن،بلاخره مردا همو بهتر میشناسن

2706