2726

شوهر من بع هیچ وجه نمیزاره عکسامو بزارم 

هر وقتم بخاد عکس استوری کنه بهم میگه

الان یهو دیدم عکس ازش گرفته دوستش اینم استوری انیستا کرده تو پیج کاری که کلی مشتری زن و مرد هست 

مشکل اینو دارم که چرا بهم نگف

نمیخامم بهش بگم فک کن کیه که نگرانم بدوزدنش

چجوری بگم بفهمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایا ی کرونا بفرست من بگیرم بمیرم فقط  

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2728

دیگه همه راه ها را به رومون بستی چطوری راهکار بدیم

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.

بیخیال بابا زندگی رو سخت نکن آخه این موضوعم ناراحتی داره که تو غصه میخوری؟در ضمن به شوهرت ربطی نداره تو عکس میذاری یا نمیذاری اگر برای خودش این حق رو قائله  که تو کار تو دخالت کنه باید برای تو هم قائل باشه

2706