2733
2734
عنوان

خاطره ی پیچوندن و سرقرار رفتن

20804 بازدید | 45 پست

متاهلایی ک با همسرشون دوست بودن چجوری خونوادتونو میپیچوندین میرفتین پیش عشقتون؟و مجردا ام همینطور

پناه بر تو ک بی واژه مرا میخوانی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اوائل کتابخونه

بعد دانشگاه

بعد آرایشگاه(واسه اینکه یبهانه داشته باشم واسه پیچوندن یارایشگاه ردیف کرده بودم به بهانه کاراموزی میرفتم پیشش،ک یکروز در یکماه رو بتونم بپیچم به بازی😂😂😂)

الانم سر کار

2738
به بهونه اینکه میخوام با دوستام برم بیرون ما مسافرتم با هم رفتیم😂

نبابا؟؟چن روزو چی میگفتین؟من بیشترین تایمی ک پیچوندم 2 ساعت بود اونم ی بار فقط

بهونه خونه دوستم.ازاونجایی که مامانمم ول کن نبود تا جلوی در خونه دوست میومد حتی درم میزدم میرفتم تو بعدمیرفت(غافل ازاینکه پنج دیقه بعد ازخونه دوستم میرفتم سرقرار😑

نتیجه اخلاقی،هرکی بخواد یه کاری رو بکنه ؛بلاخره میکنه نمیشه جلوشو گرفت.

الان پشیمونم سودی نداشت اینکارا

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)
به بهونه اینکه میخوام با دوستام برم بیرون ما مسافرتم با هم رفتیم😂

وای یادمه خواهرم شهرستان ازدواج کرده بود موقع زایمانش بود منم پیچوندم قرار بود برم پیشش🤣🤣🤣🤣

http://goftino.com/c/cK0TvH دوست داشتی بیا گفتگو 
بهونه خونه دوستم.ازاونجایی که مامانمم ول کن نبود تا جلوی در خونه دوست میومد حتی درم میزدم میرفتم تو ...

دقیقا.من ک خیلی پشیمونم همون ی بارم رفتم کاش نمیرفتم

من هیچ وقت ۵ شنبه ها کلاس برنمیداشتم ولی ب خانواده میگفتم از صب تا عروب کلاس دارم 

چون همسرم کارمنده پنجشنبه ها تعطیله دوران دوستیمون از صب تا شب بیرون بودیم یادش بخیر

2706