2733
2734
گفتن چندروز دیگه ک

از کجا شنیدی؟

عشـــــــق                                                       یعنی جز خدارو بیخیال!!!                                                🌸 🌸 🌸 🌸 🌸 🌸                                         (تنها کسی که اگه با یه شاخه گل به خونه بره ، مؤاخذه می شه، كودك گل فروش سر چهار راهه  )     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره دکترسمیعی گفته عنبرنسادودکنین توسایت گفتن کشمش بخورین طب سنتی گفته سیروپیاز وسیاهدانه وعسل بخو ...

😂😂😂سیاه دانه با عسل آخوند گفت ....خودم اومدم به مامانم بگم گفتم آخوند گفته شاهدانه بخوریم با عسل😂😂😂😂😂😂

درسته ما از پشت کوه اومدیم ولی با هلی کوپتر اومدیم :/
2738

[QUOTE=125366142]😂😂😂سیاه دانه با عسل آخوند گفت ....خودم اومدم به مامانم بگم گفتم آخوند گفته شاهدانه بخوریم با عسل ...[/QU

😁😁خوشم میاددوای هرمریضیو میگن سیاهدانه و عسل😂طرف گردنشم قطع بشه میگن سیاهدونه وعسل بماله رشدمیکنه دوباره درمیاد😐

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2706