2726
عنوان

پاشنه بلند تو دانشگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 1630 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
والا. تو دانشگاه ما بچه‌ها کیف مجلسی ورنی صورتی روشن نگین‌دار هم می‌گرفتن دستشون

اره بابا همه چیز عادیه و میپوشن

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...

سعی کن عادت کفش پاشنه بلند رو کم کنی چون کفش پاشنه بلند واقعا کمر و نابود میکنه من برا مراسمات و مهمونی ازش استفاده میکنم با اینکه عاشق کفش پاشنه بلندم قدمم کوتاعه واجب پوشیدنش ولی میترسم کمرم آسیب جدی ببینه

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش

عکسشو بزار اینجوری نمیشه 

ولی تا قبل عید بوت بپوش

حالا که امضامو خوندی میشه یه صلوات برای ازدواج خوب خواهرم بفرستین من سنم کمه اما نگرانم برای همه چیز و همه کس تورو خدا صلوات بفرستین خدا بهم آرامش بده,ان شاالله خدا بهتون سلامتی بده

وای چجوری باهاش راه میری؟من در عمرم ۲ بار کفش پاشنه ۷ سانت و ۵ سانت پوشیدم اونم تو تالار انگار داشتم با دو تا چوب راه میرفتم بس که لق میزدم و کج راه میرفتم پا درد رو هم که نگو😐😂

2706