2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ما مردمی هستیم که هرچی قیمتش بالاتر بره تقاضا هم میره بالا.ی نمونه طلا،ماشین،ماسک

خدایی اینجور هم نیس ولی یکی برای ازدواج که به هرحال طلا نیاز پیدا میکنه جدا از اون چقدر نخره چقد نخوره چقدر نپوشه دلش میخواد خب

یکی دوسال پیش ام همینجوربوددلاروسکه رفت بالاهمه هجوم بردن خریدن بعدمدتی ام اومدپایین این وسط بعضیاسودکردن بعضیاضرر
🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
یکی دوسال پیش ام همینجوربوددلاروسکه رفت بالاهمه هجوم بردن خریدن بعدمدتی ام اومدپایین این وسط بعضیاسو ...

عزیزم الان چند وقته دیگه توو ایران چیزی بره بالا پایین نمیاد توو بلک لیست هم که رفتیم دیگه بدتر

خدایی اینجور هم نیس ولی یکی برای ازدواج که به هرحال طلا نیاز پیدا میکنه جدا از اون چقدر نخره چقد نخو ...

😭

دوست گلم برای رسیدن به خواسته هام صلوات میفرستی؟لایک کن منم بفرستم برات
چیکار مبشه کرد. فردا ۴ تا جک هم میسازن و به مسخره میگیرن همه چیزو

شوخی ومسخره میکنن از بدبختیه زیاده چون کاری ازدستمون برنمیاد طلا بخری نخری فرق نمیکنه ولی اون موقع که میشد بنزین نزد و توو صلح و ارامش اعتصاب کرد نکردیمو این شد

اشتباه نکردی .عصر ساعت ۴ ی پلاک خریدم وان یکاد ...گرمی ۶۰۵ بود 😣😣😣

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2706