2737
2734
عنوان

اقدام به بارداری و کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 20072 بازدید | 83 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ب دوستان گل.منم از اسفند قصد بارداری داشتم ولی بخاطر کورنا صبر کردم.شاید اردبیهشت اقدام کنم.من دوتا سقط داشتم برا این یکی حتما باید امپول هپارین بزنم.سختمه برم دکتر.این کورنا هم هروز بدتر از دیروزمیشه..واقعا از  صبرکردن خسته شدم

خدا بخواد همه چی میشه🤗🌷
2731
سلام ب دوستان گل.منم از اسفند قصد بارداری داشتم ولی بخاطر کورنا صبر کردم.شاید اردبیهشت اقدام کنم.من ...

سلام متاسفم انشالله این سری بارداری سلامتی رو پشت سر بزارید منم با استرس و توکل به خدا اقدامم .انشالله زودتر ریشه کن بشه این ویروس

سلام متاسفم انشالله این سری بارداری سلامتی رو پشت سر بزارید منم با استرس و توکل به خدا اقدامم .انشال ...

ممنونم عزیزم.ایشالا شمام ب مراد دلت برسی.واقعا موندم که چیکار کنم

خدا بخواد همه چی میشه🤗🌷
عزیزم فعلا صبر کن تا پیش دکترت بری چون قبلا سقط داشتی فعلا بدون نظر پزشک اقدام نکن .

دکتر ازمایشارو گرفته وبهمن گفت اقدام کن.ب محض اینکه تستت مثبت شد بیا که امپولاتو بنویسم بزنی همین

خدا بخواد همه چی میشه🤗🌷
2738
دکتر ازمایشارو گرفته وبهمن گفت اقدام کن.ب محض اینکه تستت مثبت شد بیا که امپولاتو بنویسم بزنی همین

آهان یعنی باید اول باردار بشی بعد آمپولارو بزنی؟خب اگه اینطوره اقدام کن .مگه حتما واسه آمپول باید بری پیش دکترت ؟

آهان یعنی باید اول باردار بشی بعد آمپولارو بزنی؟خب اگه اینطوره اقدام کن .مگه حتما واسه آمپول باید بر ...

اره مشکلی ندارم بارداریا قبلیم تا سه ماه اقدام باردارشدم. دوز امپولارو باید مشخص کنه برام.که توخونه بزنم.بعد اون فقط برا سونو میرم

خدا بخواد همه چی میشه🤗🌷
دوستان منم میخوام اقدام کنم برای بارداری ولی میترسم ولی حرف ی عده خیلی آرامش بخش هستش 

گلم من هم از‌وزشکم پرسیدم هم از کارشناس که زنگ زد خونمون برای کرونا، گفتن با رعایت بهداشت هیچ‌مانعی مداره 

🧿
2706