2737
2734
عنوان

مشکلتون چیه دقیقا!؟😊🍃

226 بازدید | 35 پست

درک نمیکنم واقعا!این سایت برای خانمای بارداره...ولی متاسفانه اگه یه خانم بارداری سوال داشته باشه هیچکس توی تاپیکش شرکت نمیکنه!حالا کافیه خانمی اینجا تاپیک بزنه باشوهرم دعوا کردم.خواهرشوهرم اینجور گفت.مادرشوهرم اینجوریه فلانه بهمانه!چرا اینجوری این؟مشکلتون چیه؟!

کمترکسی توی تاپیکای مثبت وخوب شرکت میکنه

همتون یه عالمه انرژی منفی میدین به آدم!

توی این شرایط سخت،بیاین بهم اُمید بدیم

هی کرونا کرونا!فرهنگ داشته باشین!!!

رویاهاتو‌ دنبال کن☀️🌸🐝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

واقعا رفته رفته پی میبرم ریشه خیلی از مشکلات ایرانی ها تو نوع نگرش و رفتارشونه

بعضی خانوم ها طوری رفتار میکنن که انگار به اندازه چندسال نوری از تمدن به دور هستند

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

عزیزم من خودم وقتی علم و دانششو ندارم چجوری راجب بارداری کسی و راهنمایی کنم؟ 

اکثرا این مدل تاپیکا ک استارتر سوال پزشکی و بارداری داره بی جواب میمونه چون کسی علمشو نداره جواب بده 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

عزیزم من یه تاپیک جامع در مورد پیشگیری زدم.مطالب کاملا علمی. چون خودم پزشک داروسازم. بعد هیچکس استقبال نکرد و متاسفانه میبینم اونایی ک تاپیک در مورد کرونا میزنن کلی هم مطالب غیرعلمی پر بازدید میشن. چه میشه کرد. تاپیک مفید اینجا استقبال نمیشه

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       

ی چی بگم؟

امضاتو بزن be a follower of your dreams اونی ک زدی غلطه

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
واقعا رفته رفته پی میبرم ریشه خیلی از مشکلات ایرانی ها تو نوع نگرش و رفتارشونه بعضی خانوم ها طوری ر ...

دقیقا!مشکلاتشونو که میخونم احساس میکنم هنوز به رشد عقلی نرسیدن...یکی تاپیک میزنه مانتوی عیدم قشنگه؟فلان چیزم قشنگه؟!خب حتما برای شماقشنگ بوده که انتخاب کردی.الان منتظرچی هستی؟شاید واقعااا یکی نداره یکی وقتشو نداره یکی بچه داره نمیتونه بره خرید...

متاسفانه ماایرانیا نه فکرمیکنیم نه فرهنگشو داریم

رویاهاتو‌ دنبال کن☀️🌸🐝
2706