2703
2553
عنوان

خانم های مذهبی بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 563 بازدید | 52 پست
نه اسلامی نیس! مگه هرکلمه عربی اسلامی میشه!!! اسلامی ینی چیزی ک اهل بیت تعیین کردن اگ.ب عربی ب ...

عه من تازه فهمیدم اخه عاشق امام حسینه

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 

بگو اگر امام حسین رو قبول داری، امام حسین به حر - وقتی که با سر پایین به سپاه امام برگشت، - گفتند که : واقعا که مادرت به درستی اسمت رو "حر" گذاشت.

بگو پس مادر است که اسم بچه را میگذارد!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو اگر امام حسین رو قبول داری، امام حسین به حر - وقتی که با سر پایین به سپاه امام برگشت، - گفتند که ...

چقد زیبا بود لذت بردم 

ممنون

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
بگو اگر امام حسین رو قبول داری، امام حسین به حر - وقتی که با سر پایین به سپاه امام برگشت، - گفتند که ...

تو احادیث صحیح السند و موثق اومده

نامگذاری اول حق پدرِ پدر هست بعد حق پدر

البته خودشون میتونن واگذار کنن ب مادر

حجاب از نظر ائمه علیهم السلام:  *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند!     *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳)     *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱)    *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹)
2720
چقد زیبا بود لذت بردم  ممنون

خواهش میکنم. خدا نی نی ات رو حفظ کنه. میشه در طی بارداری و موقع زایمانت دعام کنی؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
خواهش میکنم. خدا نی نی ات رو حفظ کنه. میشه در طی بارداری و موقع زایمانت دعام کنی؟

باردار نیستم آبجی ولی نیت کن فردا برای مشکلت زیارت عاشورا میخونم

باردار نیستم آبجی ولی نیت کن فردا برای مشکلت زیارت عاشورا میخونم

متشکرم عزیزم. راضی به زحمتت نیستم. همون تو دلت دعا کنی کافیه.

نیت کردم.

متشکرم عزیزم. راضی به زحمتت نیستم. همون تو دلت دعا کنی کافیه. نیت کردم.

میخونم عزیزم الهی هر مشکلی داری حل بشه 

2714
میبینی به چه چیزایی گیر میده؟! خدایی قفل شدم من گفتم مهدی قشنگه اون گفت ان شالله اسمش ثارالله خواهذ ...

دشمنت شرمنده ❤... اهمیت نده بعدا راهکار یادت میدم عوض کن مگه عملیات که ثارالله باشه بعد لقبه نه اسم ... 

نگران نباش این اسم اینا مسائل فرعی حل میشه ... 

تو احادیث صحیح السند و موثق اومده نامگذاری اول حق پدرِ پدر هست بعد حق پدر البته خودشون میتونن و ...

ببخشید ولی مادر ۹ ماه بارداره و ۲ سال بیدار و کلی سختی میکشه تا بچه بزرگ بشه .... و اسم یا مادر انتخاب میکنه یا دو طرف به تفاهم میرسن البته بیشتر نظر مادر ... 

ببخشید ولی مادر ۹ ماه بارداره و ۲ سال بیدار و کلی سختی میکشه تا بچه بزرگ بشه .... و اسم یا مادر انتخ ...

پدر 1 عمررررررر موظفه کار کنه و جون بکنه و خرج بچه رو بده

بعد ک یک عمر خرجش و داد و بزرگ شد حالا

اگ پسر باشه باید سروسامونش بده دختر باشه باید جهاز بده

حتی اگ زن طلاق بگیره و بچه رو برداره برا خودش پدر موظفه خرجیش بده

زن.هییییچ وظیفه ای  تامین مالی بچه نداره و میتونه بگه اصلا شیرش نمیدم نگهش نمیدارم اونوقت مرد موظفه دایه و پرستار بگیره

بخاطر اینهمه سختی ک پدر داره میکشه در قبال بچه ایا این کمترین حقش نیس ک اسم بچه رو بزاره

اگ پدر فوت شه تمام مخارج بچه بر.عهده پدرِ پدر بچه است و بازم زن هیچ وظیفه ای نداره

حجاب از نظر ائمه علیهم السلام:  *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند!     *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳)     *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱)    *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹)
پدر 1 عمررررررر موظفه کار کنه و جون بکنه و خرج بچه رو بده بعد ک یک عمر خرجش و داد و بزرگ شد حالا ا ...

اول اینکه فاپیل پدر میده دوما اینکه زن و شوهر باید خودشون باهم صحبت کنن به یه توافقی برای اسم برسن... اسمی که دو طرف دوست دارند چون بچه هر دو هست ... ولی قشنگ تره که خودخواهی نباشه و پدر فقط نظر نده و محترمانه است از مادر نظر بپرسن ... 

خوبه دیگه این مسخره بازی ها تموم شده یکی دیگه بیاد اسم بچه رو بگه 😐 ... و دیگه دوره مرد سالاری نیست دو طرف باهم حرف میزنن و نظر میدن 

اول اینکه فاپیل پدر میده دوما اینکه زن و شوهر باید خودشون باهم صحبت کنن به یه توافقی برای اسم برسن.. ...

عزیزم من حد حداقلی شرعیش رو گفتم

اما خب معلومه ادم میتونه به حداقلی ها راضی نشه و حداکثر رو انتخاب کنه

شوهر خود من سپرده ب خودم و خیلی مردهای مهربون دیگه هم میشناسم ک سپردن ب خانماشون

ینی حتی از توافق هم بالاتر رفتن و حقشون رو تفویض کردن ب خانماشون

من چهارچوب و قانون رو گفتم

قانون برای جایی وضع میشه ک اختلاف پیش میاد

وگرنه در حالت عادی مردم بر طبق قانون باهم رفتار و زندگی نمیکنن بر طبق محبت زندگی میکنن

جایی ک بین زن و مرد اختلاف پیش بیاد وهیچکدوم کوتاه نیاد این قانون حکم میکنه

اول اینکه فاپیل پدر میده دوما اینکه زن و شوهر باید خودشون باهم صحبت کنن به یه توافقی برای اسم برسن.. ...

راستی چون از جمله تون تنم لرزید دلم.نیومد نگم

فرمایشات واحادیث ائمه رو مسخره بازی خطاب نکنید

چون جسارت ب ائمه بدجور دامن ادم رو میگیره خدای نکرده

ضمنا چیزهایی ک نوشتم برای استارتر نوشتم چون جنبه مذهبیش رو پرسید

برای کسی ک مسلمان نیس و ... ک ننوشتم

شما اگر ائمه و احادیثش رو قبول ندارید یا مسلمان.نیستید میتونید از کنار تاپیو پرسش پاسخ مذهبی بگذرید

بهمین راحتی!

2706