2737
2734
عنوان

کرونا رو‌جدی بگیرید...

| مشاهده متن کامل بحث + 1913 بازدید | 94 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند خریدی

ماسک دونه 1000 ژل 10تومن کوچیکه ها

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
شوهرامون همش بیرونن خیلی نگرانم

ببینید من خودم توی جای شیشه پاک کن عینک الکل۷۰درصد ریختم برای خودم و همسرم ک گذاشتیم تو کیفمون و وقتی سرکاریم یا جایی ک نشه دست شست ازش استفاده کنیم

2731
صابون و آب خیلی تاثیرش بیشتره.. ژل و الکل زیاد ازبین  نمیبرن ویروس رو

بیرون صابون و اب نمیتونم ببرم😑

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
ب ما ک رایگان ندادن. شما رایگانو گرفتی؟!  دیشب نصف مشهدو گشتیم نداشتن اصلا

ن ما خودمون داشتیم. ولی تو یه پیج خبری دیدم زده بود که اونا رو رابگان قراره بدن. امروزم تو مترو یه اقاعه همینجوری ماسک میداد به مردم

منت نکش از غیر ؛ پَر و بال خودت باش🍃
واقعا؟ چند؟  من هرجا گشتم نبود بدبختی  البته اگه احتکار نکرده باشن

ماسک 1000ضدعقونی کننده کوچیک 10

ن ما خودمون داشتیم. ولی تو یه پیج خبری دیدم زده بود که اونا رو رابگان قراره بدن. امروزم تو مترو یه ا ...

ما ک ندیدیم

با مترو نمیرم کلا

وای خدا ..من با مامانم چیکار کنم😢😢با اینکه اسم داره ولی هر چی بهش میگم کمتر برو بیرون از خونه ولی ...

مامان منم آسم داده 

هرروز کورتون میخوره.الانم حالش بده ها ولی دارویی نمیتونه بخوره .نکنه کرونا باشه

2706