2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون دبه آب کنار مبل و نادیده بگیرید  

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
2728
وای منم.امروز خونه تکونیم تموم شد😍

حالتوخریدارم..من فعلااشپزخونه واتاق خوابام تموم شد..همه شستنیام مونده😭

روزی میرسدمردکوچک من🧒بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍😘
حالتوخریدارم..من فعلااشپزخونه واتاق خوابام تموم شد..همه شستنیام مونده😭

فدات

انشاالله اوناهم زودتر تموم میشه😍

دختر قشنگم❤بارانِ من❤تو بهترین معجزه خدایی واسه من و بابایی بعد از ۸ سال❤خدایا شکرت❤
قشنگه ولی خیلی شلوغه بالای کابینت ها ویخچال رو می تونی خالی کنی لباسشویی چراسرجاش نیست؟

اصلا جا ندارم برا این وسیله ها حالاشوهرم قول داده انباری مو برام طبقه بندی کنه براشون 

لباسشویی مم درش بالا باز میشه اونجا که سبد سیب زمینی پیاز گذاشتم میخوام ظفشویی مو بزارم ۵ ساله خریدم هنوز نصبش نکردم 

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش