2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نفرستش فعلا 😊

منم گفتم فعلا یه چندروز نفرستم،ببینم چی میشه

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!
تو خونست بدتر .کلی باکتری داره یه سرچ کن اینترنت متوجه میشی چه خطرهایی داره

من که یک ساله دارمش خطری ندیدم 😁

این روزام جای اینکه ببرمش بیرون تو حیاط و خونه باهاش بازی میکنم.

بچه ها الان شبکه ۱ یک خانمی داشتن صحبت میکردن . میگفت هیچ چیزی بهتر از  صابدن و مایع نیست . الکل و پد و ژل خطر و کم میکنه ولی صابون از بین میبره . دستاتونو زود ب زود بشورین بیرون اصلااا ب صورت و پوست دست نزنید در مکان عمومی ب جایی دست نزنید

حتی گفتن این ماسکا راه نیست و از کجا معلوم این ماسک بهداشتی باشه و الوده نباشه

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
2714
گفت ۲۸ نفر فقط تو قم گرفتن ک متاسفانه ۵ نفر فوت شدن به غیر این هرچی شنیدین شایعس تمام این حرفایی ک ا ...

وای خدای من شماها چقدر ساده اید،نزدیک دو ماهه،چین با این همه علم و پیشرفت نتونسته مهار کنه،الانم داره اشغالهای درجه سومه چین و استفاده میکنه،چین قربانیانش به دو هزار خورده ای رسیده،نتونسته مهار کنه،ایران میخواد مهار کنه،نگو توروخدا نزار بخندم

بچه ها الان شبکه ۱ یک خانمی داشتن صحبت میکردن . میگفت هیچ چیزی بهتر از  صابدن و مایع نیست . الک ...

فقط اون لحظه ک گفت ویروس مظلوم کرونا😂😂😂😂

گرچه منزل بس خطرناک  است و مقصد بس بعید، هیچ راهی نیست کان را نیست پایان غم مخور 😏فایتینگ💪👾
من امروز رفتم داروخونه خیلی شلوغ بود یعنی اشکال داره تو این  ازدحام رفتم پس خوده اونا که تو دار ...

شوهر من تو داروخانه کار میکنه خیلی نگرانشم😔این روزا میگه به قدری شلوغه حتی یک دقیقه هم نمیتونن بشینن

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
فقط اون لحظه ک گفت ویروس مظلوم کرونا😂😂😂😂

خخخخخخ ندیدم از اولش😂

مظلوم😐

کرونا😲

فک کردم ی چ ب بارشه با این حرف انتشاراتمو پس میگیرم 😂😑😂

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
2706