2737
2734

موفق نداریم باتچکر

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

موفق یعنی چی از نظر شما؟موفق یعنی تونسته حد خودشو نگه داره .یا به رابطه باریک رسیده یا ازدواج .موفق از نظر هر کسی فرق داره

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2738
موفق یعنی چی از نظر شما؟موفق یعنی تونسته حد خودشو نگه داره .یا به رابطه باریک رسیده یا ازدواج .موفق ...

به باریک کشیدن که ناموفق 

موفق یعنی ی تجربه بود اگه بهم میخوردن بعد یکی دوماه ازدواج نه ام که خیلی محترمانه جدایی

اونا نوع فکرشون فرق میکرده

فقط من اینو بهت بگم دعا کن آدمی که سر راهت قرار میگیره درست باشه وگرنه هرکار کنی نمی تونی....در ضمن اینم یادت باشه مردرو به اندازه ای که تحویلت میگیره تحویل بگیر همین. بیشتر بشه باختی 

فقط من اینو بهت بگم دعا کن آدمی که سر راهت قرار میگیره درست باشه وگرنه هرکار کنی نمی تونی....در ضمن ...

خوب خیلیا هستن خییلی تحویل میگیرن ولی واقعی نیست عشقشون .

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2706