2726

😭بچم ١٩ماهشه

امروز همش اسهال خوني داشت

ديشب يه مقدار لبوهم خورده

او آر أسشم أزين اسانس دارها بود قرمز رنگ بود دارم سكته ميكنم😭😭

سریععععع ببردکترزودببری باداروخوب میش دیرکنی بستری میش پسرمنم شده بودشربت دا ن خوب شدمن سریع یردم نگرانم نباش زودخوب میش ظاهرش ترسناک فقط

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فرداصبح ميخام ببرم دكتر خودش شربت چي دادن؟

الانم ببمارستان نبری بهتره ولی یه دکترببری تاصب یهترمیش دقیق یادم نییس یه شربت بود

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
اصلا تب يابيحالي نداره

میکروب رفته تورودش

سفيكسيم؟

نه اصلا فک کنم البته فقط فک کنمامترونیدازول بودسفکسیم ندیابدتراسهال میکنه آنتی بیوتیک

پارسال دخترم  با داداشش کالباس خورد فرداش اسهال خونی گرفت کلاس دوم بود چند بار سرم زدن آخرش ی دکتر بردم مترونیدازول 6ساعتی داد تا 15روز بهتر شد حالا بچه ی شما کوچکتره حتما ببرش دکتر اما فکر کنم داروش همین مترونیدازوله