2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ارشد معماری دارم 

یه آموزشگاه معماری دارم اصلا از درامدش راضی نیستم! 

الانم که نی نی اومده دیگه کار نمیکنم

قبلا طراحی داخلی کار میکردم ولی الان به خاطر نبود پروژه تو شهرمون مشغول نیستم تو اون زمینه

خدا نگاهمون ميكنه،مطمئنم♥️
2728
من ارشد معماری دارم  یه آموزشگاه معماری دارم اصلا از درامدش راضی نیستم!  الانم که نی نی ...

ای جان موفق باشی کلی عزیزم .من راضیم از درآمدم خدارو شکر میگذره.من دلم کلی نی نی میخواد ولی همسرم راضی نیس حسودیم شد بهت 😉😊

انشالله بهترین رشته رو قبول بشی  اگه پزشکی فکر میکنی قبول نمیشی این اپتومتری هم رشته خوبیه هاا

نمیدونم چ حرفه ای هس

خودم که دندون دوست دارم اگر نشد مامایی

یه صلوات برا خوب شدن حال دلم میفرسین😢
ای جان موفق باشی کلی عزیزم .من راضیم از درآمدم خدارو شکر میگذره.من دلم کلی نی نی میخواد ولی همسرم را ...

ای جانم هنوز وقت داری تینا جون من ازت ۴ سال بزرگترم بچسب به کارت فعلا عجله نکن بچه به موقع اش خودش میاد چون آمادگی همسرت خیلی خیل مهمه 

نمیدونم چ حرفه ای هس خودم که دندون دوست دارم اگر نشد مامایی

ببین اونی که میری مثلا عینک فروشی شماره چشمت رو اندازه میگیره قشنگ مثل دکتران نسخه میدن و خیلی برو بیا دارن 

ای جانم هنوز وقت داری تینا جون من ازت ۴ سال بزرگترم بچسب به کارت فعلا عجله نکن بچه به موقع اش خودش م ...

آره خب ولی 4 ساله عروسی کردیم دیگه واقعا دلم میخواد یه تغییری ایجاد کنیم تو زندگی 

من خواهرم رادیولوژی میخونه عالیه اگه مزشکی در نیومدی خدایی نکرده رادیو لوژی بخون هم تر تمیزه هم حقوق ...

عزیزم

تا ببینیم خدا چ بخواد😉

ببین اونی که میری مثلا عینک فروشی شماره چشمت رو اندازه میگیره قشنگ مثل دکتران نسخه میدن و خیلی برو ب ...

چ خوووب

آره خب ولی 4 ساله عروسی کردیم دیگه واقعا دلم میخواد یه تغییری ایجاد کنیم تو زندگی 

آها پس زود ازدواج کردی 

منم اردیبهشت میشه ۴ سال که عروسی کردم 

میدونم بذار کم کم همسرتم آماده بشه وگرنه همه مسئولیت بچه میفته گردن خودت

2706