2733
2734

سرفمو قبل از شیوع کرونا داشتم البته

تا یساعت پیش نشسته بودم غصه ی الکی میخوردم فکرای بد و ...تاکجاها ک فک نمیکردم🤭اشتهامم کم شده بود

الان یساعته تصمیم گرفتم حالمو خوب کنم

دقت کردم اونقد ب چیزای بد فک کزده بودم سرم درد میکرد حس تب داسم😐

پاشدم اهنگ گذاشتم صداشو بلند کردم موهامو درست کزدم یکمم جلو اینه رقصیدم و..خخخخ

الان فقط دارم بچیزای خوب فکر میکنم و بخودم تلقین میکنم ک خیلی قوی ام🥰و هیچیممممم نمیشه

خیلی حالم خوب شده هم روحی هم سرم خوب شد😍😍شمام مث من باشید

اینا بعدا خاطرع میشع😐😊😊😊😊

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منکه اصلا بهش فکرنمیکنم 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2738

سلام بر بانوی چالش سایت😐😂😂😂😂

دختر دم زایمانتی که..به مبارکی دست راستت سر ما

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
باشه حالا بیرون نرو

بیرون ک نمیرم از خونه موندم زیاذ دیوونه شده بودم🤣🤣

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
هیچی تا خودتون نخاید اتفاق نمیفته

راستی تو کی حامله شدی ما خبر نداریم؟

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2706