2703
2553

من یه خواستگار دارم که وضعش خوبه حالا شغلشم میگم بهتون اخلاقشم خوبه و جوری رفتار میکنه که منو خیلی دوست داره  عکسم خواستید میذارم... ولی من با سنش مشکل دارم ینی دلم میخواد همسر ایندم بزرگتر باشه ولی من ۲۲ سالم اون ۲۵سالش حس میکنم سنش کمه

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
منم مثل توام با اینایی که 3/4سال ازم بزرگترن اصلا ارتباط نمیگیرم فک میکنم هم بازیمن

چیکار کنیم😫

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

از دید من پسر زیر 30 سال نباید زن بگیره ...جدا از شرایط ..به شدت حالت روحی و روانیشون و بلوغ عاطفی و فکریشون تغییر میکنه ...من خیلی این جمله رو میشنوم که جوونی نکردم و به همین علت خیلی ممکنه اشتباه کنن 

جدا از اون 22 سالم اگر به شرایط ثابتی از کار و تحصیل رسیدید ازدواج کنید 

2714
عکس پلیز

باش الان میزارم

از دید من پسر زیر 30 سال نباید زن بگیره ...جدا از شرایط ..به شدت حالت روحی و روانیشون و بلوغ عاطفی و ...

جوری رفتار میکنه انکار بیشتر از سنشه و تو این سن کارو بارشم خوبه ولی مشکم سنه

2706