2726

بچه ها دو هفته ي پيش سر يه دروغي كه دوست پسرم بهم گفته بود كلي دعواش كردمو باهاش كات كردم

خييييييييلي حرفاي بدي زدم خيلي

اسكرين ميذارم ببينين

دو روزه پيش با دوستم نقشه كشيديم كه دوستم ز بزنه بهش بگه كه مثلا من مهموني بودم مشروب زياد خوردم حالم اوكي نيست بياد پيشم بمونه اخه من تنها زندگي ميكنم

بعد چون پزشكه و بيمارستان بوده به دوستم ميگه كه الان نميتونم صحبت كنم پي ام بده 

ولي اصلاً پي امشو جواب نداد البته حق ميدم هااا چون دوستمم گفته بود كه من بيخبرم از ابنكه باهاش تماس گرفته 

پي ام ها و حرفام بخونيد بهش حق ميدين كه جواب نده🤦🏻‍♀️

بعد اون پي ام هاي مضرخفم بازم بي احترامي نكرد و فقط بلاكم كرد

اون شب كه دوستم باهاش حرف زده اشتباهي پي امي كه واسه عشق سابق خودش بوده رو ميفرسته واسه دوست پسر من خيليم توش گغته ك عاشقتم و اين حرفا🤦🏻‍♀️منم گفتم ولش كن فردا خودم زنگ ميزنم بهش توضيح ميدم 

زنگ زدم با تلفن خونه خيليييييي عصباني بود از دستم😣بهم گفت ميشه زنگ نزني پي ام بدي من اينحوري خيلي اذيت ميشم نميخوام حرف بزنم 

پي ام دادم گفتم كه اره اون روز نگين(دوستم)اشتباه واست اونارو فرستاده خواستم اينو بهت بگم و معذرت خواهي كنك بابت حرفام من عصباني بودم اون لحظه

ديدم سين زد و بلاك كرد😢اصلا باورم نميشه اين عشق منه كسيه كه هميشه هوامو داشته🥺

نميدونم چيكار كنم بايد يه جوري ببينمش و حتي اگه رابطه درست نشه حداقل بابت حرفام از دلش در بيارم😔

چون قبلا مشاور كنكورم بوده تنها راهي كه به ذهنم ميرسه اينه كه به كسي بگم باهاش مشاوره بگيره و جلسه حضوري خودم برم باهاش صحبت كنم😣

ديگه هيچ راهي به ذهنم نميرسه حتي حاضر نيست حرفامو بشنوه نميدونم چيكار كنم خيلي بهش توهين كردم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اسکرین بذار

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻
2706