2726

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2600292/امشب-یه-حرفهای-شنیدم-که-باورش-برام-خیلی-سخته

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨

زدم

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ممنون

سلام دفعه بعد دسترسیتون بسته میشه فقط لینک بدین تو تاپیک حذف

گزارش مال تاپیکهای نامناسب هست ماشالله کاربرا دلیلشم نمی نویسن خودش خواست همه نوشتن جنسی سیاسی زشت هی من می بینم این تاپیک گزارش میخوره چک میکنم می بینم موردی نداره

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام دفعه بعد دسترسیتون بسته میشه فقط لینک بدین تو تاپیک حذف گزارش مال تاپیکهای نامناسب هست ماشالله ...

سلام

ببخشید نمی‌دونستم

چشم ⁦❤️⁩

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨