2733
2734
عنوان

اونایی ک بچه ۴یا ۵ ساله دارن بیان

594 بازدید | 54 پست

من ی خواهر ۵ ساله دارم ...من از خانوادم خیلی دورم...مامانم خیلی تنبله نمیدونم چرا...میگه ب هیش کاری نمیرسم خیلی بچه داری سخته...تا چندوقت پیش فقط دمی سفید و ماست میداد به بچه...الانم چندروزه فقط نیمرو میده...صبونه اب و شکر میده بهش...شبا دیر میخابن روزادیر بیدارمیشن میگم خب شبا شام درست کن میگه نمیشه نمیتونم..ظرفارو کلا نمیشوره همه کثیفه...لباسارو دیردیر میشوره..اصلا جارو نمیکنه...من ماهی ی بار میرفتم همه کار میکردم غذاهای خوب میخوردن خونه تمیز میشد برمیگشتم.‌‌الان قبل عیده همش دلم جوش میزنه ک برم خواهرم چ گناهی کرده اخه...‌

سن مادرت بالاست؟

اب و شکر نده لاقل بچه به تدریج دیابت بدون زمینه میگیره

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نرو 

رفتنت خیانته 

گذاشته تو بری انجام بدی 

بذار مجبور بشه 

چطور برای بچه دار شدن تنبل نیست ؟ 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم 🌾🌾🌾    حذفم نکن ، اسرائیل نیستم که از صفحه روزگار محوم کنی من دوباره برمیگردم مثل همین حالا ، من یه زنم مثل خودت اگر از تفکرم خوشت نمیاد برو زندگیت برس ولی سعی نکن منو عوض کنی چون نمیشه . 

اب وشکر صبونه؟چجوری؟گناه داره طفلی بچه به بدنش باید همه چی برسه حداقل از یه غذای خونگی تمیز غذابگیرن یا دو وعده ای بپزن خواهرت باید تو سن رشد خوب بخوره و تمیز باشه

یهو دیدی خوردمت😏
2738
به جای چای شیرین میده..شکلات و نوشابه اصلا نمیخوره 

بگو نده بچه کوچیک مگه چای شیرین و اب و شکر میخوره

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

بچه مریض میشه اگه وضعشون بد نیست روزی یه وعده غذا ازبیرون بگیرن و مادرت قطعا افسردگی داره سعی کن دنبال درمانش باشی.

هروقت میری نون بخر فریز کن خواهرت صبحا نون بخوره فقط . از اب شکر بهتره.باپدرت صحبت کن کمی به فکر بچه باشه .

شما هر چند وقت یه بار می ری سر می زنی؟

وضع مالی پدرت چطوره؟

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
نرو  رفتنت خیانته  گذاشته تو بری انجام بدی  بذار مجبور بشه  چطور برای بچه دا ...

خب الان دوماه میشه تا عید ک نرفتم مجبورم بشه انجام نمیده باور کن...فقط بشقاب ب اندازه همون وعده میشوره

2706