2733
2734
بحث دعوانیس عزیزم،یه زندکی اجباری به علاوه یه شوهرزبون نفهم بی عقل مستاجری غربت نبودفرزند،و......... ...

خوب پس چرا داری ابن وضع تحمل میکنی؟؟یا درست کن این وضع رو یا خودت رونجات بده

خیلی سخته کسی که نیدونه نمیخامش،یاهنوزباورنکرده یابه روش نمیاره یابراش فرقی نداره نمیدونم واقعا،یک هزارم درصدم تلاشی برادوست داشته شدن نکرده،چقدبایدخودخاه بلشه ادم،وقتی یکی این شوت ازحال بدمنودیده نشسته زنگشوزده حرف زده خندیده شامشوخورده فوتبالشومیبینه بعدم میخابه دریغ ازاینوه لحظه ایی بگه بابااین که داره بزورمیسوزه ومیسازه لااقل من یکم ادم باشم 

تنهاییوغربت😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب پس چرا داری ابن وضع تحمل میکنی؟؟یا درست کن این وضع رو یا خودت رونجات بده

تموم یعنی طلاق طلاقی من حتی حق ندارم بهش فکرکنم بالاتوضیح دادم 

تنهاییوغربت😔😔
2731

عزیزم حالا که مجروری به ساختن پس روش زندگیتو تغییربده اینقد فکر نکن که دوسش نداری وازش خوشت نمیاد حادا مثبت فکر کن بیشتر محبت کن تایاد بگیره طول میکشه ولی یاد میگیره شماسرد برخورد میکنی رفتار سرد میبینی 

چرانمیخوای بکنی ازین زندگی؟بچه داری؟براحالت لاحول وولاگفتم درک میکنم کمترازتوفقط چندماه بوده غریبم ن ...

مرسی عزیزم،نه بچه ندارم،به انیدجدایی بچه نیوردم جندسال دیدم توخابم نمیتونم جداییوببینم،الان که خاستم این باردوم که سقط میشه

تنهاییوغربت😔😔
عزیزم حالا که مجروری به ساختن پس روش زندگیتو تغییربده اینقد فکر نکن که دوسش نداری وازش خوشت نمیاد حا ...

ای باباباورتون نمیشه فک میکنم پوک ترین ادم روزمین،هرسال براش تولدگرفتم کادوکیک ،این یباریادوباراونم کلی گریه کردم برام خریدهمش میگه یادم میره چقدزیادن مناسبتااصلایه وضعی 

تنهاییوغربت😔😔
مرسی عزیزم،نه بچه ندارم،به انیدجدایی بچه نیوردم جندسال دیدم توخابم نمیتونم جداییوببینم،الان که خاستم ...

با این وضعت بچه نیاری بهتره 

دلت برای بچه نداشتت بسوزه لطفا تا خودت به ارامش نرسیدی بچه نیار نه مالی نه روحی اصلا امادگیشو نداری ک

2738

اگه مجبوری که زندگی کنی و نمیتونی طلاق بگیری باید روش زندگیتو عوض کنی،قبل اینکه به همسرت محبت کنی باید به خودت محبت کنی،خودتو دوس داشته باشی،سعی کن لباسای شاد بپوشی،هرروز پاشو صبح تو حیاط بدو،یا اگه میتونی برقص،به قول ی دوستی میگفت،اگه با خودت مثل ی پرنسس رفتار کنی ناخودآگاه پرنسس میشی،تو باید اول به فکر خودت باشی،تو حالت خوب شد،همسرتم یاد میگیره بهت احترام بزاره.اینو یادت باشه و همیشه با خودت تکرار کن آدم دوست داشتنی رو همه دوس دارن،و کسی میتونه دوس داشتنی باشه که در درجه اول خودشو دوس داشته باشه.

اگه مجبوری که زندگی کنی و نمیتونی طلاق بگیری باید روش زندگیتو عوض کنی،قبل اینکه به همسرت محبت کنی با ...

حیاط کجابود،اره من تمام این راهارورفتم،واقعاخدانکنه کسی جای من یاشه بخداادم یجایی کم میاره 

تنهاییوغربت😔😔
حیاط کجابود،اره من تمام این راهارورفتم،واقعاخدانکنه کسی جای من یاشه بخداادم یجایی کم میاره 

میدونم عزیزم،من وقتی جدا میشدم از تو بدتر بودم،اما اینکارارو کردم الان خوبم خداروشکر،فقط سعی کن به چیزای خوب فک کنی،از اون همه حرفم فقط به حیاط نداشتت فک کردی،به اتاقی که داری و میتونی برقصی فک کن عزیزم،هرچقد به نداشته هات فک کنی حالت بدتر میشه.

2706