2726
عنوان

اونایی که با کالری شما وزن کم میکنن

165 بازدید | 19 پست

دوستان من کالری شمار مانکن  رو تازه نصب کردم  میزان کربوهیدرات،پروتئین  ،چربی چه مقدار باید باشه؟ 

آخه فک میکردم  مقدار کالری از اون میزان که ثبت میشه نباید بالا بره، تازه من وزنم 67هس میخوام برسم 58 اون مقدار مورد نیاز واسه58 رو ثبت کردم 

عزیزم من ندارم و استفاده هم نکردم ولی دیدم کسی جواب نداد اومدم جواب بدم

تا اونجا که دیدم برای کسی چندان اهمیت نداشت که چقدر از اینا مصرف کنه ولی بهتره ۳ تاش متعادل باشه

سوال دومتم درست متوجه نشدم یه بار دیگه میپرسی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من ندارم و استفاده هم نکردم ولی دیدم کسی جواب نداد اومدم جواب بدم تا اونجا که دیدم برای کسی چ ...

مرسی عزیزم.واسه تعیین وزن هدف میگه مثل بازیا سکه  جمع کنی!یا بخری منم فعلا فعال  نکردم خودم از کالری شمار نی  نی سایت برا وزن 58 رو زدم حساب  کرد تا اون مقدار مصرف میکنم ولی احساس  میکنم  اشتباس  اینطوری  شاید یهویی وزن زیادی کم کنم؟

2728

عزیزم من کرفس رو نصب کردم و با حفظ مصرف روزی حدود۱۵۰۰.۶۰۰ کالری خیلی خوب وزن کم کردم، البته کنارش باشگاه هم می رفتم، هفته ای سه روز در حد ۳ ساعت ایروبیک . سعی می کردم اگه سه شب شام خوردم سه شبم میوه و ... بخورم و شام برنجی یا نونی نخورم. با این روند قشنگ وزن کم کردم. 

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 
نه میگم نی نی سایت گفته چند کالری مصرف کن بچه ها میان وزنشون رو ضرب در ۲۰ میکنن بعد بعلاوه ۲۰۰ میکن ...

والا نی  نی سایت کالری  موردنیاز واسه ثابت بودن وزن میده من وزنم67هس  نمیخوام ثابت  بمونه  باید چیکار کنم؟من مال وزن58 رو زدم  1389/9

2706