2733
2734
عنوان

شماااا منو کشدیدددددد🤤🤤😭😢😨😵

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 27 پست
بابا معتاد شدم هیچی هم نداره ب هر کی میگم گزارش نمیزنه خواهری کنید گزارش بزنید لطفا

کاربریتون میخواید بترکه?فکر کنم باید به نی نی یار ها بگید

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود، ز هر چه رنگ تعلق پذیرد، آزاد است..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاربریتون میخواید بترکه?فکر کنم باید به نی نی یار ها بگید

اصلا نمیدونم از کجا بیارم نمیخوام ب بقیه هم فحش بدم یا حرف زشت بزنم بخدا دیونه نیستم فقط میخوام بترکه هعی وسوسه میشم میام

2728
😞😒

پروف قبلنات بهتر بود😐

دلت که شکست سرت را بگیر بالا.....!                                   تلافی نکن،فریادنزن،شرمگین نباش،حواست باشه دلت شکسته گوشه هایش تیز است .....مبادا دل ودست آدمی را که روزی دلدارت بود زخمی کنی،مبادا فراموش کنی روز شادیش آرزویت بود...... صبور باش، بغضت را پنهان کن، رنجت را پنهان تر.....! زمین گرد است.....!!!!
تو دیگه کیستی

چطور مگه

دلت که شکست سرت را بگیر بالا.....!                                   تلافی نکن،فریادنزن،شرمگین نباش،حواست باشه دلت شکسته گوشه هایش تیز است .....مبادا دل ودست آدمی را که روزی دلدارت بود زخمی کنی،مبادا فراموش کنی روز شادیش آرزویت بود...... صبور باش، بغضت را پنهان کن، رنجت را پنهان تر.....! زمین گرد است.....!!!!
2738
نمیشناسمت

مگه قراره بشناسی یکی از کاربران نی نی سایت م

بابا گزارش بزنید دگ خسته شدم معتاد اینجا شدم قبلنا دعوا میکردی زود میترکیدی دو روزه دعوا میکنم باز ک ...

خیلی دوست داری بترکی؟

انسان خوبی باش*ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران هدر نده🌹با افتخار یه شیرازیِ تحصیلکرده  
نه اخه گفتی پروف قبلیت گفتم شاید بشناسی

خیر نمی‌شناسم تو تاپیک ها دیدمتون