2733
2734
😂😂اخی

الان یادم میفته خنده ام میگیره و میگم نکنه یه روز منو نامزدمو تو خیابون ببینه بعد بیچاره بشم 😂 بچه بودم خب

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چ دروغی😓

نوجوون بودم فکر میکردم دوستم از خودم قشنگ تره عکس اونو براش فرستادم گفتم خودمم ,دوسال عاشق عکسه بود سرباز بود نمیتونست بیاد سر قرار باورش شده بود ,حالا خودم زشت نبودما عین احمقا دوسال یارو رو علاف کردم 

امروز بهترین روزه و قراره یه اتفاق قشنگ برات بیوفته
2738
اگر توبه ی وااااقعی بی برگشت تحت هررررر شرایطی کردی خدا بخشیده تمام

اره پشیمونم و توبه کردم ولی اگ ببخشه هم اثرات گناه هنوز ادامه داره فک کنم😢

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜

به پدرم گفتم عا‌شق شوهرمم.. چون بابام پیگیر طلاقم بود حقم داشت شوهرم خیلی اذیتم می کرد ومی کنه چون بابام مریض بود نمی خواستم زجر بکشه.. البته یک سال شده بابام فوت شدن😔

برای باردارشدنم صلوات می فرستین😍

گناه بزرگم عاشق شوهرم شدم چشمم رو بدیهاش بستم الانم دودش توچشم بچم خواهد رفت که پدری داره که به مادرش خیانت میکنه و زندگی سختی واسشون ساخته خسیس و بداخلاقه روزگار بچه با این پدرسیاه میشه 

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
2706