2726

من تاریخ 10/29رفتم .وزنم 66بود .اما 11/30رفتم وزنم 73کیلو شده .بنظرتون مشکلی هست توی هفته 22هستم .توی 1ماه 7کیلو اضافه وزن زیاد نیس  .تویبدنمم فقط یه کوچلو شکمو پهلو دراوردم 😒

خیلی زیاده رعایت کن کمتر بخور 

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اندازه یک نفر غذا بخور 

بعضیا فکر میکنن چون باردارن باید اندازه دونفر غذا بخورن که کاملا اشتباهه

مواظب خودت باش تا زایمان راحتی داشته باشی

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
اندازه یک نفر غذا بخور  بعضیا فکر میکنن چون باردارن باید اندازه دونفر غذا بخورن که کاملا اشتبا ...

نه من مثل قبل میخورم زیاد خوشم نمیاد چاقی .اما نمیدونم چرا انقدر وزن اضافه کردم

نه من مثل قبل میخورم زیاد خوشم نمیاد چاقی .اما نمیدونم چرا انقدر وزن اضافه کردم

شاید وزنشون خراب بوده

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
خدا کنه بچه وزن بگیره مشک دیگه ای نداشته باشم 

دیگ بنظرم بچت باید۵۰۰گرم باشه نه شایدم بیشتر نگران نباش اصلا استرس خودش بده فقط برنج نون کم بخور بیشتر میوه سبزیجات پروتۍین لبنیات بخور با فاصله زمانی  یهو پشت سرم هم همه چی نخور ک وزن خودت بالا بره زیتون وروغن زیتون هم استفاده کن خیلی خوبه

خيلی محتاجم به دعاتون لطفا برام دعا کنيد ممنون ميشم
2706