2733
2734
عنوان

به نظرتون امسال عید داریم؟؟؟؟؟؟

1090 بازدید | 23 پست

من فک میکنم کرونا اینقدر شیوع پیدا میکنه تا عید که دیگه نمیشه دید وبازدید عید رفت .....فک نمی کنید بهتر باشه دیگه برا خرید عید به بازار نریم به ریسکش میرزه الان میدونید چقدر افراد بیمار ناقل هستن که راست راست دارن میچرخن وبه افراد بیمار اضافه میکنن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه نگرفته بودیم دیگه تو صف رای گرفتیم😒

نه عزیزم، این عیدم مث عیدای خوب سالای پیش میشه😏

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2738
ما میخواستیم پارسال بریم عید شیراز که سیل اومد امسالم میخوایم بریم که کرونا اومد این چه شانسیه

پس همه این مصیبتا تقصیر شماس 

توروخدا سال دیگه بشین تو خونت مارم گرفتار نکن 😁😁

اگه خوب تا کردی نشد .... مچاله کن !!! ‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌ ‌           ‌              ‌        ‌        ‌   ‌ آلوجنگلی سابق 😐

ی سال اجیل گرون میشه 

ی سال سیل میاد 

ی سال کرونا میاد 

ی سال ی چی دیگه 

اه 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2706