2737
2734
عنوان

بورس

151 بازدید | 22 پست

سلام من یه مقدار طلا داشتم فروختم الان حدود ۲۰ میلیون پول دارم که انداختم بانک برای وام که ۲۰ تومن دیگه بگیرم برای رهن خونه بزارم

برج ۵ یعنی مرداد ماه بهم وام میدن وقسطاشم زیاده حالا میگم کاش برم تو بورس سرمایه گذاری کنم اما نمیدونم کار درستی هست یا نه

کسانی که سهامدارن میشه راهنماییم کنن

منم دوس دارم ولی اصلااطلاعاتی راجع بش ندارم

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

بله کار درستی است سرمایه خود را وارد بورس کنید تا هم شما سود کنید و هم وضع شرکت ها و اقتصاد خوب بشه

سفارش مقاله های دانشجویی و ترجمه متون انگلیسی پذیرفته می شود.اگه خواستین درخواست دوستی بدین.😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه اطلاعات بورسیتون کمه یا کسی رو ندارین که کمکتون کنه،،، همون روش خودتون رو ادامه بدین بهتره.

یا اینکه برین آموزش ببینین.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
سرمایه گزاری تو بورس بازدهی بسیار بالاتری حتی نسبت ب طلا داره ولللییییی برای کسی که بلده

سلام🌹🌹

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
2738
کیمیا جان از کجا میشه مشورت گرفت برا خرید سهام

عزیزم کلاش و کلاه بردار تو این بازار زیاده یا خودت یاد بگیر

یا واقعا حساسیت ب خرج بده تا ی مشاور واقعا قابل اعتماد پیدا کنی و از اون مشورت بگیری حالا تو اشنا فامیل و کسایی ک تو اینکارن

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
2706