2726
عنوان

دوستم خودش خودشو دعوت کرده خوشم نمیاد ازش

| مشاهده متن کامل بحث + 1762 بازدید | 53 پست
دقیقا واسه همین میگم شرش کم نمیشه راحت شم مامانم تاریخ عروسی همه چیو گفته ن خودم ن شوهرم ازش خوشمون ...

زنگ بزن خودتو یه عمر راحت کن بخدا...بعد میاد جلو فیلمت همینجوری وایمیسه یه عمرررر باید از فیلم عروسیت متنفر شی ...و خدای نکرده شاید زندگیتم خراب کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مثلا اگر 11 اسفند عروسیتع بهش بگو 12اسفنده😂😅 یا چند روز دیگه بهش زنگ بزن بگو یه فامیلا شوهرت فوت ...

کاش میشد ولی  بهش خبر میدن

همسر خوب که داشته باشی به کسی نیاز نداری❤️🧿دوست دارم همسرم🧿❤️

الان که از روی رو در بایسی بهش گفتی بیا

چند روز دیگه بگو داشتم با شوهرم صحبت میکردیم گفته من دوس ندارم دوستامون بیان تو عروسیمون 

منم خیلی دوس دارم دعوتت کنم ولی ببخشید شوهرم از این کار خوشش نمیاد 

بعدم وقتی دوسی به درد نخوره چرا باید بیاد عروسیت حالا ناراحتم شد که شد

ولی من جات بودم رودربایستی رو کنار میزاشتم زنگش میزدم میگفتم ببین دوست ندارم بیای عروسیم و اصلا دوست ندارم باهات رفت و آمد کنم

نمیدونم چرا قدرت نه گفتن رو ندارید، اونکه اینقدر پررو میگه برام لباس بخر و اومدم میخوام خودنمایی کنم و... تو هم مثله خودش پرو باش بگو دوست تدارم توی عروسیم بیا تامام

فردا شورتم از راه بدر میکنه چه بیحیا چند سالشه که با پسر 22ساله خابیده ...

موافقم اصلاساده نگذرازچیزه به این مهمی حتیاگ ی درصدم نتونستی کارکنی واومدعروسیت بعدعروسی اصلااصلاب خونه زندگیت راش نده بازم خوددانی

خیلی جاهابدردخیلیاخوردیم٬ولی حیف بیشتردرداروازهمون خیلیاخوردیم  
2706