2726

اصلا به قد کوتاه میاد بعدم خودم نخریدم از کربلا واسم اوردن 

جان مادرت نی نی یار دیگه منو تعلیق نکن این 4 رومین شماره کاربری هستفرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دا

عکس لطفا

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مانتو های بلند برا افراد قد کوتاه مناسبه چون بلند ترنشونشون میده

من خودم عاشق مدلهای عبایی و بلندم

وبنظرم چون میگی طرح داره بیشتر تو مجالس ،مهمونی ها و جاهای خاص استفاده کن 

چه رنگیه؟عکسشو بزار

کپ اینه

جان مادرت نی نی یار دیگه منو تعلیق نکن این 4 رومین شماره کاربری هستفرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دا
چه رنگیه؟عکسشو بزار

مشکی عکس گزاشتم

کپ اینه

عزیزم پست اولم که شوخی بود این از این 

چه رنگیه و مونجوق هاش عین همین مشکیه

حرف و سخن نشخوار آدمیزاده دهن آدم زنده به علامت حیات دائم باید بجنبه یا با خوردن یا با حرف مفت👍👍👍👍👍
عزیزم پست اولم که شوخی بود این از این  چه رنگیه و مونجوق هاش عین همین مشکیه

مشکی اره 

2706